120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Letní pááárty sleva 25 % na vše
Dedoles 60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Jak nejlépe oslavit Štědrý den nebo svátek všech zamilovaných? No přece v pánských barevných ponožkách se svátečními motivy. Vánoční ponožky s norským vzorem vás udrží v teple i během půlnoční mši, zatímco valentýnské ponožky vám 14. února zajistí pozornost vaší vyvolené. Ale nebojte, myslíme i na ty z vás, kteří dávají přednost ponožkám s moti...

Jak nejlépe oslavit Štědrý den nebo svátek všech zamilovaných? No přece v pánských barevných ponožkách se svátečními motivy. Vánoční ponožky s norským vzorem vás udrží v teple i během půlnoční mši, zatímco valentýnské ponožky vám 14. února zajistí pozornost vaší vyvolené. Ale nebojte, myslíme i na ty z vás, kteří dávají přednost ponožkám s motivem jídla, zvířat a sportu nebo s přírodním motivem.

Jak vybrat pánské veselé ponožky

Ponožky nejsou jen na ozdobu – naopak plní celou řadu úkolů. Udržují vás v suchu a teple, omezují pocení, pohlcují nepříjemný zápach a předcházejí plísňovým onemocněním. Velikost ponožek byste proto měli vybírat stejně pečlivě jako velikost bot. Příliš malé budou tlačit, příliš velké klouzat a způsobovat otlaky a puchýře. Kromě toho dbejte také na kvalitu materiálů. Zatímco pro běžné denní nošení se hodí bambusové a bavlněné ponožky, na sport jsou ideální funkční ponožky z merino vlny.  

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–27 z 27 položek
1–27 z 27 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 347 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí