120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Doprava ZDARMA

Jak nejlépe oslavit Štědrý den nebo svátek všech zamilovaných? No přece v pánských barevných ponožkách se svátečními motivy. Vánoční ponožky s norským vzorem vás udrží v teple i během půlnoční mši, zatímco valentýnské ponožky vám 14. února zajistí pozornost vaší vyvolené. Ale nebojte, myslíme i na ty z vás, kteří dávají přednost ponožkám s moti...

Doprava ZDARMA

Jak nejlépe oslavit Štědrý den nebo svátek všech zamilovaných? No přece v pánských barevných ponožkách se svátečními motivy. Vánoční ponožky s norským vzorem vás udrží v teple i během půlnoční mši, zatímco valentýnské ponožky vám 14. února zajistí pozornost vaší vyvolené. Ale nebojte, myslíme i na ty z vás, kteří dávají přednost ponožkám s motivem jídla, zvířat a sportu nebo s přírodním motivem.

Jak vybrat pánské veselé ponožky

Ponožky nejsou jen na ozdobu – naopak plní celou řadu úkolů. Udržují vás v suchu a teple, omezují pocení, pohlcují nepříjemný zápach a předcházejí plísňovým onemocněním. Velikost ponožek byste proto měli vybírat stejně pečlivě jako velikost bot. Příliš malé budou tlačit, příliš velké klouzat a způsobovat otlaky a puchýře. Kromě toho dbejte také na kvalitu materiálů. Zatímco pro běžné denní nošení se hodí bambusové a bavlněné ponožky, na sport jsou ideální funkční ponožky z merino vlny.  

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–16 z 16 položek
1–16 z 16 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 945 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí