120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Letní pááárty sleva 25 % na vše
Dedoles 60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Oblékněte barevné spodní prádlo s veselými motivy a rozlučte se jednou provždy s nudou. Veselé boxerky sice kromě vás spatří jen málokdo, na tom ale nezáleží. Jistě nám dáte za pravdu, že důležitý je pocit, který vás zaplaví, když si je vezmete na sebe a popustíte uzdu své hravé a svobodomyslné osobnosti. Pokud si nevíte rady s výběrem, prohléd...

Oblékněte barevné spodní prádlo s veselými motivy a rozlučte se jednou provždy s nudou. Veselé boxerky sice kromě vás spatří jen málokdo, na tom ale nezáleží. Jistě nám dáte za pravdu, že důležitý je pocit, který vás zaplaví, když si je vezmete na sebe a popustíte uzdu své hravé a svobodomyslné osobnosti. Pokud si nevíte rady s výběrem, prohlédněte si české spodní prádlo Styx nebo Represent a objednejte si své nové barevné boxerky, trenky nebo ponožky.

Jak vybrat kvalitní spodní prádlo

Obléknete si ho hned po probuzení a svléknete až těsně před tím, než jdete spát. Spodní prádlo proto vybírejte tak, abyste se v něm celý den cítil dobře. Kromě designu se zaměřte také na střih, kvalitu zpracování a použitý materiál. A to zejména v případě, že pořizujete spodní prádlo pro děti, jejichž pokožka je velmi citlivá a ne každý materiál jí vyhovuje. Chybu však neuděláte, sáhnete-li po veselém spodním prádle Styx, které se šije ze 100% bavlny a s důrazem na kvalitu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 134 položek
na stránku
1–30 z 134 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 347 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí