120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Oblékněte barevné spodní prádlo s veselými motivy a rozlučte se jednou provždy s nudou. Veselé boxerky sice kromě vás spatří jen málokdo, na tom ale nezáleží. Jistě nám dáte za pravdu, že důležitý je pocit, který vás zaplaví, když si je vezmete na sebe a popustíte uzdu své hravé a svobodomyslné osobnosti. Pokud si nevíte rady s výběrem, prohléd...

Oblékněte barevné spodní prádlo s veselými motivy a rozlučte se jednou provždy s nudou. Veselé boxerky sice kromě vás spatří jen málokdo, na tom ale nezáleží. Jistě nám dáte za pravdu, že důležitý je pocit, který vás zaplaví, když si je vezmete na sebe a popustíte uzdu své hravé a svobodomyslné osobnosti. Pokud si nevíte rady s výběrem, prohlédněte si české spodní prádlo Styx nebo Represent a objednejte si své nové barevné boxerky, trenky nebo ponožky.

Jak vybrat kvalitní spodní prádlo

Obléknete si ho hned po probuzení a svléknete až těsně před tím, než jdete spát. Spodní prádlo proto vybírejte tak, abyste se v něm celý den cítil dobře. Kromě designu se zaměřte také na střih, kvalitu zpracování a použitý materiál. A to zejména v případě, že pořizujete spodní prádlo pro děti, jejichž pokožka je velmi citlivá a ne každý materiál jí vyhovuje. Chybu však neuděláte, sáhnete-li po veselém spodním prádle Styx, které se šije ze 100% bavlny a s důrazem na kvalitu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 166 položek
na stránku
1–30 z 166 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 303 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí