120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Letní pááárty sleva 25 % na vše
Dedoles 60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Slaďte se od hlavy až k patě do barev a vtipných motivů, které dokonale vystihují vaši osobnost nebo momentální náladu. Pánské ponožky s veselými motivy můžete bez rozpaků obléknout do práce, na úřad i do společnosti. Připravte se ale na to, že si možná vysloužíte pár nechápavých pohledů. To ale není vše! Protože myslíme i na děti, najdete u ná...

Slaďte se od hlavy až k patě do barev a vtipných motivů, které dokonale vystihují vaši osobnost nebo momentální náladu. Pánské ponožky s veselými motivy můžete bez rozpaků obléknout do práce, na úřad i do společnosti. Připravte se ale na to, že si možná vysloužíte pár nechápavých pohledů. To ale není vše! Protože myslíme i na děti, najdete u nás také dětské spodní prádlo od české značky Styx, které se vyrábí ze 100% bavlny, takže je nesmírně šetrné k citlivé pokožce těch nejmenších.

Jak vybrat kvalitní spodní prádlo

Veselé ponožky a spodní prádlo spolehlivě zaženou nudu a vykouzlí úsměv na tváři. Obohaťte jimi svůj šatník i vy – na výběr máte z nepřeberného množství motivů, které vás nikdy nepřestanou bavit. Při výběru spodního prádla se však kromě designu zaměřte také na jeho střih, velikost a kvalitu zpracování. Mužům lichotí zejména pánské boxerky a trenýrky, které mají volnější střih a skryjí mnohé nedostatky. Co se týče materiálů, volte spíše přírodní tkaniny, které nechávají pokožku volně dýchat a nedráždí ji.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 444 položek
na stránku
1–30 z 444 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 347 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí