120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slaďte se od hlavy až k patě do barev a vtipných motivů, které dokonale vystihují vaši osobnost nebo momentální náladu. Pánské ponožky s veselými motivy můžete bez rozpaků obléknout do práce, na úřad i do společnosti. Připravte se ale na to, že si možná vysloužíte pár nechápavých pohledů. To ale není vše! Protože myslíme i na děti, najdete u ná...

Slaďte se od hlavy až k patě do barev a vtipných motivů, které dokonale vystihují vaši osobnost nebo momentální náladu. Pánské ponožky s veselými motivy můžete bez rozpaků obléknout do práce, na úřad i do společnosti. Připravte se ale na to, že si možná vysloužíte pár nechápavých pohledů. To ale není vše! Protože myslíme i na děti, najdete u nás také dětské spodní prádlo od české značky Styx, které se vyrábí ze 100% bavlny, takže je nesmírně šetrné k citlivé pokožce těch nejmenších.

Jak vybrat kvalitní spodní prádlo

Veselé ponožky a spodní prádlo spolehlivě zaženou nudu a vykouzlí úsměv na tváři. Obohaťte jimi svůj šatník i vy – na výběr máte z nepřeberného množství motivů, které vás nikdy nepřestanou bavit. Při výběru spodního prádla se však kromě designu zaměřte také na jeho střih, velikost a kvalitu zpracování. Mužům lichotí zejména pánské boxerky a trenýrky, které mají volnější střih a skryjí mnohé nedostatky. Co se týče materiálů, volte spíše přírodní tkaniny, které nechávají pokožku volně dýchat a nedráždí ji.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 244 položek
na stránku
1–30 z 244 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 303 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí