120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Letní pááárty sleva 25 % na vše
Dedoles 60 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Chcete na vlastní kůži zažít animální přitažlivost? Pak oblékněte crazy boxerky se zvířecími motivy, které z vás udělají alfa samce. Upozorňujeme ale, že jejich nošení je jen a pouze na vlastní nebezpečí. Pokud vás cestou do práce, baru nebo knihovny přepadne oddíl supermodelek, pak… no, my jsme vás varovali. A pokud si potrpíte spíše na pánské...

Chcete na vlastní kůži zažít animální přitažlivost? Pak oblékněte crazy boxerky se zvířecími motivy, které z vás udělají alfa samce. Upozorňujeme ale, že jejich nošení je jen a pouze na vlastní nebezpečí. Pokud vás cestou do práce, baru nebo knihovny přepadne oddíl supermodelek, pak… no, my jsme vás varovali. A pokud si potrpíte spíše na pánské trenky, tak ty u nás také seženete. Pořiďte si k nim veselé ponožky se stejným vzorem a slaďte se od hlavy až k patě.

Jak vybrat veselé spodní prádlo

Vpusťte do svého šatníku veselé ponožky a barevné spodní prádlo, díky kterému bude každý den jako malovaný. K nejoblíbenějšímu typu spodního prádla patří pánské boxerky, jejichž střih skryje kdejaký nedostatek a nedokonalost. A jakou délku nohaviček zvolit? Obecně platí, že boxerky s kratšími nohavičkami sluší především mužům s vypracovanými stehny. Ať už jste majitel svalnatých stehen, nebo hubených párátek, skvěle na vás budou vypadat veselé boxerky se zvířátky od značky Styx, která vyrábí české spodní prádlo ze 100% bavlny.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–29 z 29 položek
1–29 z 29 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 347 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí