120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Ať už vaše srdce bije pro cokoliv, nebojte se to dát najevo. Vyrazte do ulic ve veselých ponožkách, které toho o vaší osobnosti řeknou víc než sebelepší životopis. Například pánské ponožky se sportovním motivem už na dálku křičí, že jejich nositel má soutěživou povahu a nebojí se riskovat. Chcete se do svého oblíbeného motivu zahalit od hlavy a...

Ať už vaše srdce bije pro cokoliv, nebojte se to dát najevo. Vyrazte do ulic ve veselých ponožkách, které toho o vaší osobnosti řeknou víc než sebelepší životopis. Například pánské ponožky se sportovním motivem už na dálku křičí, že jejich nositel má soutěživou povahu a nebojí se riskovat. Chcete se do svého oblíbeného motivu zahalit od hlavy až k patě? Pak si pořiďte pánské trenky nebo boxerky, které budou ladit se vzorem na ponožkách.

Jak vybrat spodní prádlo a ponožky s veselými motivy

Popusťte uzdu své fantazii a udělejte ve svém šatníku místo pro veselé spodní prádlo a barevné ponožky, jejichž design vás jen tak neomrzí. Co zvážit při nákupu prádla a ponožek? Důležité je zvolit správnou velikost, s čímž vám pomohou velikostní tabulky u jednotlivých produktů. Neméně podstatná je kvalita materiálu – přednost dejte přírodním textiliím, které nechávají pokožku volně dýchat a nedráždí ji. Vašim představám budou vyhovovat pánské trenýrky a ponožky Styx, které se šijí ze 100% bavlny.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–14 z 14 položek
1–14 z 14 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 774 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí