120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 72 %Rok 1968 se jednoznačně zapsal do historie módy díky založení značky Calvin Klein. Dva přátelé začali v New Yorku navrhovat oblečení pro mládež. Esencemi této značky vždy byly a jsou volnost, svěžest, jednoduchost a elegance. A stejně jako mnoho jiných firem měli i tito pánové na počátku svého podnikání trochu štěstí. První zakázka ušitá v garáž...

Slevy 40 až 72 %Rok 1968 se jednoznačně zapsal do historie módy díky založení značky Calvin Klein. Dva přátelé začali v New Yorku navrhovat oblečení pro mládež. Esencemi této značky vždy byly a jsou volnost, svěžest, jednoduchost a elegance. A stejně jako mnoho jiných firem měli i tito pánové na počátku svého podnikání trochu štěstí. První zakázka ušitá v garáži pro firmu Bonwit za 50 000 dolarů udělala z jejich nápadu opravdovou firmu. A my můžeme jen potvrdit neustálý růst obliby Calvin Klein boxerek, trenýrekkalhotek a celkově segmentu spodního prádla této celosvětově proslulé značky.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 197 položek
na stránku
1–30 z 197 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí