120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
30% sleva na zančku Bellinda
Podzim plný slev - Sleva 25 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Rok 1968 se jednoznačně zapsal do historie módy díky založení značky Calvin Klein. Dva přátelé začali v New Yorku navrhovat oblečení pro mládež. Esencemi této značky vždy byly a jsou volnost, svěžest, jednoduchost a elegance. A stejně jako mnoho jiných firem měli i tito pánové na počátku svého podnikání trochu štěstí. První zakázka ušitá v garáž...

Rok 1968 se jednoznačně zapsal do historie módy díky založení značky Calvin Klein. Dva přátelé začali v New Yorku navrhovat oblečení pro mládež. Esencemi této značky vždy byly a jsou volnost, svěžest, jednoduchost a elegance. A stejně jako mnoho jiných firem měli i tito pánové na počátku svého podnikání trochu štěstí. První zakázka ušitá v garáži pro firmu Bonwit za 50 000 dolarů udělala z jejich nápadu opravdovou firmu. A my můžeme jen potvrdit neustálý růst obliby Calvin Klein boxerek, trenýrekkalhotek a celkově segmentu spodního prádla této celosvětově proslulé značky.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 305 položek
na stránku
1–30 z 305 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 653 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí