120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Dámské veselé ponožky toho o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou barevné, hravé a dokážou skvěle vystihnout vaši osobnost nebo momentální náladu. Tak se nenechte omezovat tím, co si o vás myslí okolí, oblékněte dámské barevné ponožky s veselými motivy a vyrazte v nich do práce, na úřad nebo s kamarádkou na kafe. Chcete se sladit od hlavy až ...

Dámské veselé ponožky toho o vás prozradí víc, než si myslíte. Jsou barevné, hravé a dokážou skvěle vystihnout vaši osobnost nebo momentální náladu. Tak se nenechte omezovat tím, co si o vás myslí okolí, oblékněte dámské barevné ponožky s veselými motivy a vyrazte v nich do práce, na úřad nebo s kamarádkou na kafe. Chcete se sladit od hlavy až k patě? Pořiďte si k ponožkám veselé kalhotky nebo trenýrky se stejným motivem.

Jak vybrat dámské ponožky

Ponožky nejsou jen na ozdobu. Ve skutečnosti plní celou řadu funkcí od udržování stálé tělesné teploty přes omezování pocení až po pohlcování nepříjemného zápachu. Při jejich výběru proto nekoukejte pouze na design, ale také na jejich velikost, kvalitu zpracování a použité materiály. K běžnému dennímu nošení se hodí bambusové a bavlněné ponožky, zatímco na sport jsou ideální funkční ponožky z merino vlny. Sháníte pohodlné spodní prádlo pro každou příležitost? Prohlédněte si klasické dámské kalhotky, které si vás získají svým originálním designem.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 236 položek
na stránku
1–30 z 236 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 298 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí