120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 25% na vše
Díky Zásilkovně doprava za 1 Kč

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Ať už vaše srdce bije pro jakoukoliv aktivitu nebo sport, nebojte se to dát najevo. Vystupte z davu a oblékněte barevné ponožky se sportovními motivy, které dokonale vystihují vaši osobnost. Jsou ušité z kvalitních materiálů, mají perfektní střih a originální design, který vás jen tak neomrzí. A nebojte, myslíme i na ty z vás, které mají slabos...

Ať už vaše srdce bije pro jakoukoliv aktivitu nebo sport, nebojte se to dát najevo. Vystupte z davu a oblékněte barevné ponožky se sportovními motivy, které dokonale vystihují vaši osobnost. Jsou ušité z kvalitních materiálů, mají perfektní střih a originální design, který vás jen tak neomrzí. A nebojte, myslíme i na ty z vás, které mají slabost pro dobré jídlo, zvířata a přírodu nebo se už nemohou dočkat vánočních svátků.

Jak nosit dámské veselé ponožky

Dámské ponožky s veselými motivy často hýří všemi barvami, takže zkombinovat je s oblečením může být fuška. Jak na to? V ideálním případě zvolte ponožky tak, aby vám alespoň jedna barva na ponožkách ladila s outfitem. Případně oblékněte ponožky, které dokonale pasují ke kalhotám – budou s nimi splývat, a tím opticky prodlouží vaše nohy. V neposlední řadě myslete na volbu správné délky ponožek. Neviditelné ponožky se hodí k šatům, kotníkové ponožky do tenisek a vysoké ponožky k džínům nebo širokým kalhotám.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–22 z 22 položek
1–22 z 22 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 196 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí