120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Ať už vaše srdce bije pro jakoukoliv aktivitu nebo sport, nebojte se to dát najevo. Vystupte z davu a oblékněte barevné ponožky se sportovními motivy, které dokonale vystihují vaši osobnost. Jsou ušité z kvalitních materiálů, mají perfektní střih a originální design, který vás jen tak neomrzí. A nebojte, myslíme i na ty z vás, které mají slabos...

Ať už vaše srdce bije pro jakoukoliv aktivitu nebo sport, nebojte se to dát najevo. Vystupte z davu a oblékněte barevné ponožky se sportovními motivy, které dokonale vystihují vaši osobnost. Jsou ušité z kvalitních materiálů, mají perfektní střih a originální design, který vás jen tak neomrzí. A nebojte, myslíme i na ty z vás, které mají slabost pro dobré jídlo, zvířata a přírodu nebo se už nemohou dočkat vánočních svátků.

Jak nosit dámské veselé ponožky

Dámské ponožky s veselými motivy často hýří všemi barvami, takže zkombinovat je s oblečením může být fuška. Jak na to? V ideálním případě zvolte ponožky tak, aby vám alespoň jedna barva na ponožkách ladila s outfitem. Případně oblékněte ponožky, které dokonale pasují ke kalhotám – budou s nimi splývat, a tím opticky prodlouží vaše nohy. V neposlední řadě myslete na volbu správné délky ponožek. Neviditelné ponožky se hodí k šatům, kotníkové ponožky do tenisek a vysoké ponožky k džínům nebo širokým kalhotám.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–18 z 18 položek
1–18 z 18 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 298 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí