120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Úkolem kojicí podprsenky je především zajistit snadný a rychlý přístup k mlíčku, kdykoliv si vaše miminko vzpomene. Kromě toho je však velmi důležité, abyste se i během péče o svého drobečka cítila pohodlně, sebevědomě a žensky. Pořiďte si proto slušivou podprsenku pro kojicí maminky, která vám tento pocit dodá. Chcete, aby vám s podprsenkou lad...

Úkolem kojicí podprsenky je především zajistit snadný a rychlý přístup k mlíčku, kdykoliv si vaše miminko vzpomene. Kromě toho je však velmi důležité, abyste se i během péče o svého drobečka cítila pohodlně, sebevědomě a žensky. Pořiďte si proto slušivou podprsenku pro kojicí maminky, která vám tento pocit dodá. Chcete, aby vám s podprsenkou ladily kalhotky nebo tanga? Pořiďte si kompletní set dámského prádla, kterým potěšíte sebe i svého partnera.

Jak vybrat pohodlnou kojicí podprsenku 

Dámská kojicí podprsenka vám musí především perfektně sednout, o což se postará správně zvolená velikost, ale taky široká ramínka, absence švů a příjemný materiál. Přednost dejte podprsenkám z bambusu nebo bavlny, které nechají pokožku volně dýchat a nebudou ji zbytečně dráždit. Z hlediska pohodlí jsou rovněž vhodnější nevyztužené podprsenky a podprsenky bez kostic, které vám poskytují dostatečnou oporu, aniž by vás tlačily nebo škrtily.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–2 z 2 položek
1–2 z 2 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 298 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí