Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Co o vás prozradí černé spodní prádlo? Že jste elegantní, ale také divoké. Spodní prádlo v černé barvě působí slavnostně a zároveň tajemně. Dejte si ale pozor, pro jakou příležitost je oblékáte. Černé dámské ponožky jsou skvělou volbou, když vyrazíte sportovat. Chystáte se na párty v bílém? Černou podprsenku raději nechte doma a oblékněte bílé s...

Co o vás prozradí černé spodní prádlo? Že jste elegantní, ale také divoké. Spodní prádlo v černé barvě působí slavnostně a zároveň tajemně. Dejte si ale pozor, pro jakou příležitost je oblékáte. Černé dámské ponožky jsou skvělou volbou, když vyrazíte sportovat. Chystáte se na párty v bílém? Černou podprsenku raději nechte doma a oblékněte bílé spodní prádlo.

Výhody dámského spodního prádla v černé barvě

Černá má hned několik výhod. Je to neutrální barva, kterou zkombinujete s jakoukoliv jinou, a vždycky spolu budou ladit. Co takhle nadčasová kombinace černých dámských kalhotek a bílé podprsenky? Nebo vsadíte na sexy kombinaci černých tang a červené podprsenky? Ať tak či onak, barevně si budou rozumět. Další nespornou předností černého spodního prádla, nad kterou zajásá každá žena, je zeštíhlující efekt. A co dalšího přidáme k dobru černé barvě? Že je neskutečně sexy.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

301–329 z 329 položek
na stránku
301–329 z 329 položek
100% hodnocení
7 135 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí