Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Černá barva platí za nadčasovou a univerzální. Proto je černé spodní prádlo tolik oblíbené. Můžete jej nosit pod jakýmkoliv oblečením. Pamatujte ale, že světlé barvy a tenké a průhledné látky si s černou nerozumí. Prosvítání spodního prádla, například boxerek v černé barvě, patří k největší módním faux pas současnosti. Pod bílé oblečení a lehké ...

Černá barva platí za nadčasovou a univerzální. Proto je černé spodní prádlo tolik oblíbené. Můžete jej nosit pod jakýmkoliv oblečením. Pamatujte ale, že světlé barvy a tenké a průhledné látky si s černou nerozumí. Prosvítání spodního prádla, například boxerek v černé barvě, patří k největší módním faux pas současnosti. Pod bílé oblečení a lehké materiály je nejlepší volbou pánské spodní prádlo v bílé nebo tělové barvě.

Nejoblíbenější kousky pánského spodního prádla v černé barvě

Černá je barva, která se pojí s autoritou, sílou a tajemstvím. Kromě toho reprezentuje také exkluzivitu a luxus. Právě proto tolik přitahuje zejména křehké pohlaví. Černé spodní prádlo by tedy nemělo chybět v žádném pánském prádelníku. Černá je navíc praktická. Na černých slipech, pánských trenkáchponožkách nejsou vidět skvrny. Proto se v nich cítíte pohodlně a bezpečně. Drobné flíčky, které by u světlého spodního prádla znamenaly nákup nových kousků, nepředstavují u černé barvy problém. 

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

301–330 z 420 položek
na stránku
301–330 z 420 položek
100% hodnocení
7 135 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí