120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Staňte se splněným snem každého muže. Dámské sexy kostýmy zakryjí jen to nejnutnější a zároveň rafinovaně podtrhnou vaše přednosti, takže si v nich budete připadat neodolatelně, smyslně a žensky. Záleží jen na vás, do jakého svůdného kousku své křivky zahalíte. Budete dnes večer za křehkou princeznu, nevinnou lolitu, nebo sexy dračici? Prohlédně...

Staňte se splněným snem každého muže. Dámské sexy kostýmy zakryjí jen to nejnutnější a zároveň rafinovaně podtrhnou vaše přednosti, takže si v nich budete připadat neodolatelně, smyslně a žensky. Záleží jen na vás, do jakého svůdného kousku své křivky zahalíte. Budete dnes večer za křehkou princeznu, nevinnou lolitu, nebo sexy dračici? Prohlédněte si také dámská erotická body a sexy soupravy prádla, ze kterých mužům klesne brada a stoupne hladina testosteronu.


Jak vybrat sexy spodní prádlo

Erotické spodní prádlo může být romantické, decentní i velmi odvážné. Hlavní je, abyste se v něm sama sobě líbila, jedině tak naladíte tu správnou atmosféru i pro partnera. Pokud se tedy necítíte příjemně v rudém korzetu, průhledné sexy košilce nebo erotickém kostýmu, zůstaňte věrna klasice a vsaďte na krajkovou podprsenku a svůdně vykrojené kalhotky. V neposlední řadě mějte na paměti, že sexy spodní prádlo a erotické kostýmky by měly vyzdvihnout vaše přednosti a naopak rafinovaně zamaskovat případné nedostatky.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí