120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Už tě nebaví móda jednodílných plavek? Ano ta už je nějakou dobu pryč. Ale jak ozvláštnit tu stávající? Co takhle vyměnit klasický spodní díl plavek za dámské koupací šortky? Ano, to je přesně ta změna kterou hledáte. Bláznivá kombinace horního dílu plavek a koupací šortky! Stejně vesele a uvolněně jak tyto koupací šortky vypadají, budou při ...

Už tě nebaví móda jednodílných plavek? Ano ta už je nějakou dobu pryč. Ale jak ozvláštnit tu stávající? Co takhle vyměnit klasický spodní díl plavek za dámské koupací šortky? Ano, to je přesně ta změna kterou hledáte. Bláznivá kombinace horního dílu plavek a koupací šortky! Stejně vesele a uvolněně jak tyto koupací šortky vypadají, budou při nošení působit i na vás. Ano, guma která vytváří moderní detail zároveň udrží šortky na svém místě, vždy když se na ně potřebujete spolehnout. Zároveň se vám ale nebude stávat, že by vás šortky škrtily tam kde nemají. Kupte si dámské koupací šortky a probuďte v sobě léto!

 

 

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 303 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí