120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
30% sleva na zančku Bellinda
Podzim plný slev - Sleva 25 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Spodní prádlo Zaffe vyrábí mladá firma, která datuje vznik do roku 2007. Primárně bylo v úmyslu vyrábět kvalitní prádlo pro ČR a SR. Do cílové skupiny tohoto prádla můžeme zahrnout prakticky celou rodinu, vyberou si jak mladší, tak zralejší generace, muži i ženy. Ve firmě Zaffe pracují zkušení zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrob...

Spodní prádlo Zaffe vyrábí mladá firma, která datuje vznik do roku 2007. Primárně bylo v úmyslu vyrábět kvalitní prádlo pro ČR a SR. Do cílové skupiny tohoto prádla můžeme zahrnout prakticky celou rodinu, vyberou si jak mladší, tak zralejší generace, muži i ženy. Ve firmě Zaffe pracují zkušení zaměstnanci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výrobou, čímž je zaručena kvalita výrobků. Prádlo Zaffe patří mezi ty levnější, stále však dostatečně kvalitní a v České republice velmi populární produkty spodního prádla.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
4 646 recenzí

98% hodnocení
9 908 recenzí