120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Značka spodního prádla Twenty Five se zaměřuje na výrobu funkčního prádla pro sportovně založené jedince. Byla založena hokejistou v létě roku 2013 a nechala se inspirovat zahraničními značkami Under Armour a Lululemon. Podoba konečného produktu, jenž se vyrábí v České republice, je ovlivňována profesionálními sportovci a sportovkyněmi v čele s ...

Značka spodního prádla Twenty Five se zaměřuje na výrobu funkčního prádla pro sportovně založené jedince. Byla založena hokejistou v létě roku 2013 a nechala se inspirovat zahraničními značkami Under Armour a Lululemon. Podoba konečného produktu, jenž se vyrábí v České republice, je ovlivňována profesionálními sportovci a sportovkyněmi v čele s Tomášem Fleischmannem. Tato značka klade důraz na pohodlí a kvalitu.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí