120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 80 %Silver+ plus je synonymem pro zdravé a vysoce kvalitní spodní prádlo. Výjimečnost tohoto prádla tkví v jeho jedinečném složení obsahující ionty stříbra, díky kterému působí prádlo antibakteriálně, eliminuje nepříjemné pachy, odvádí pot a především zabraňuje výskytu bakterií, mykóz, plísní a kvasinek a to po celou dobu životnosti prádla. Značka S...

Slevy 40 až 80 %Silver+ plus je synonymem pro zdravé a vysoce kvalitní spodní prádlo. Výjimečnost tohoto prádla tkví v jeho jedinečném složení obsahující ionty stříbra, díky kterému působí prádlo antibakteriálně, eliminuje nepříjemné pachy, odvádí pot a především zabraňuje výskytu bakterií, mykóz, plísní a kvasinek a to po celou dobu životnosti prádla. Značka Silver+ je tedy určena nejen těm, které trápí zmíněné obtíže, ale i pro ty které jim chtějí předejít a upřednostňují elegantní, moderní střihy a kvalitu. Jako jediná značka spodního prádla se Silver+ pyšní zdravotním certifikátem EU, který sám o sobě vypovídá o unikátnosti tohoto prádla.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí