Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Věděli jste, že byste si měli alespoň 1krát za rok pořídit nové spodní prádlo? Tato poměrně častá frekvence se doporučuje kvůli hygieně. Samozřejmě, že svoje prádlo perete, ale i po vyprání na něm mohou zůstat bakterie, a tak se po čase stane nehygienickým. Nákup spodního prádla není levnou záležitostí, ale pokud jej seženete ve slevě nebo v akc...

Věděli jste, že byste si měli alespoň 1krát za rok pořídit nové spodní prádlo? Tato poměrně častá frekvence se doporučuje kvůli hygieně. Samozřejmě, že svoje prádlo perete, ale i po vyprání na něm mohou zůstat bakterie, a tak se po čase stane nehygienickým. Nákup spodního prádla není levnou záležitostí, ale pokud jej seženete ve slevě nebo v akci, například ve výprodeji, neohrozíte tím svůj rodinný rozpočet.

Pořiďte si spodní prádlo levně

Dámy, hledáte levná tanga a kalhotky? Pánové, chcete si levně pořídit trenky a boxerky? V tom případě jste tady správně. Nabízíme například výhodná balení spodního prádla. Nákup více kousků najednou vás vyjde levněji, než nakupování po jednom. Ve zvýhodněných baleních najdete sady pánských trenek, boxerek a slipů. Pro dámy jsme připravili balení kalhotek, tang i brazilek. Nechybí ani nabídka více kusů ponožek. Kromě výprodejů a nákupu zvýhodněných balení je oblíbená také slevová akce v podobě dopravy zdarma. Platíte jen za spodní prádlo, za dopravu nedáte ani korunu. Projděte si naši nabídku zlevněného prádla. Kromě klasického spodního prádla v ní najdete třeba ponožky, sexy spodní prádlo, soupravy, podprsenky a další kousky oblečení.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

151–180 z 5694 položek
na stránku
151–180 z 5694 položek
100% hodnocení
7 141 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí