120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
GIGANTICKÉ slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Gigantické slevyOkořeňte svůj milostný život a zařaďte do svého šatníku dámské sexy body. Tenké proužky látky, krajky či průhledné materiály rozehrají mužskou fantazii na plné obrátky. Záleží jen na vás, do jakého svůdného kousku své křivky zahalíte. Budete dnes večer za křehkou princeznu, nevinnou lolitu, nebo sexy dračici? Prohlédněte si také dámské erotické ...

Gigantické slevyOkořeňte svůj milostný život a zařaďte do svého šatníku dámské sexy body. Tenké proužky látky, krajky či průhledné materiály rozehrají mužskou fantazii na plné obrátky. Záleží jen na vás, do jakého svůdného kousku své křivky zahalíte. Budete dnes večer za křehkou princeznu, nevinnou lolitu, nebo sexy dračici? Prohlédněte si také dámské erotické košilky a sexy spodní prádlo pro ženy, ze kterého mužům klesne brada a stoupne hladina testosteronu.

Jak vybrat dámské sexy spodní prádlo

Popusťte uzdu fantazii a pořiďte si dámské erotické spodní prádlo, které navodí tu správnou atmosféru. Může být romantické, decentní i velmi odvážné – v každém případě však musí zvýraznit vaše přednosti a nenápadně skrýt případné nedostatky. Hlavní totiž je, abyste se v prádle cítila příjemně a svůdně, jedině tak budete přitažlivá i pro svého partnera.  Pokud vám tedy nevyhovuje rudý korzet a podvazky nebo erotický kostým, zůstaňte věrna klasice a oblékněte sexy podprsenku a kalhotky.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky

100% hodnocení
6 273 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí