120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Nestihli jste si na festivalu nic koupit? Nevadí, nabízíme vám parádní věci z festivalu X-JUMP. Festival X-JUMP je především o borcích, ale i křehkých dívkách, které se nebojí skákat i z několikametrové výšky do vody.  A co přesně pro vás vlastně máme? Je to třeba náramek z festivalu X-JUMP, který v noci svítí a působí proto jako skvělý dopl...

Nestihli jste si na festivalu nic koupit? Nevadí, nabízíme vám parádní věci z festivalu X-JUMP. Festival X-JUMP je především o borcích, ale i křehkých dívkách, které se nebojí skákat i z několikametrové výšky do vody.  A co přesně pro vás vlastně máme? Je to třeba náramek z festivalu X-JUMP, který v noci svítí a působí proto jako skvělý doplněk ve dne v noci. Dále jsou to brýle X-JUMP, fešácké zrcadlovky, díky kterým hned každý nevidí kam se díváte. Dále jsou to dámská i pánská trička s logem festivalu X-JUMP. Tato trička jsou kvalitní a příjemná na nošení. Veškeré toto luxusní zboží z festivalu X-JUMP vám nabízíme za velmi dobrou cenu, vy si je tak můžete z pohodlí domova nakoupit snadno a rychle!

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–2 z 2 položek
1–2 z 2 položek
Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 828 recenzí

98% hodnocení
8 927 recenzí