120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
GIGANTICKÉ slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Gigantické slevyNestihli jste si na festivalu X-JUMP nic koupit? Nevadí, nyní máte druhou šanci. Festival je především o borcích, ale i křehkých dívkách, které se nebojí skákat i z několikametrové výšky do vody. Pokud chcete patřit do jejich hoodu nebo jim jenom vyjádřit svůj obdiv, pořiďte si originální X-JUMP merch. Máme pro vás nejen festivalová trička X-JUM...

Gigantické slevyNestihli jste si na festivalu X-JUMP nic koupit? Nevadí, nyní máte druhou šanci. Festival je především o borcích, ale i křehkých dívkách, které se nebojí skákat i z několikametrové výšky do vody. Pokud chcete patřit do jejich hoodu nebo jim jenom vyjádřit svůj obdiv, pořiďte si originální X-JUMP merch. Máme pro vás nejen festivalová trička X-JUMP, ale také svítící náramky nebo fešácké zrcadlovky. A pokud vás víc než skoky do vody bere tetování, prohlédněte si také merch z Tattoo Convention.

Kvalitní materiál je základ

Ať už vybíráte oblečení na doma, do města, nebo na sport, důležité je, aby mělo pohodlný střih a bylo ušito z kvalitních materiálů. Na běžné denní nošení se hodí pánskádámská trička z bavlny, bambusových vláken nebo modalu. Jedná se o přírodní materiály, které jsou prodyšné, příjemné na dotek a vhodné i pro citlivou pokožku. A co na sport? Vyzkoušejte sportovní oblečení a prádlo z merino vlny, která perfektně odvádí pot a má skvělé termoregulační vlastnosti.

Zobrazit více

100% hodnocení
6 273 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí