120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Vzpomínáte ještě na dobu, kdy pro vás byly měkké dárky za trest? Časy se mění a dnes dělá spodní prádlo v dárkovém balení radost všem bez ohledu na pohlaví a věk. Jak ale zabalit měkký dárek, aby potěšil hned na první pohled? Pokud nejste přeborníkem ve stylovém balení dárků, jednoduše sáhněte po dárkové krabičce Styx. Výhodou je, že obdarovaný ...

Vzpomínáte ještě na dobu, kdy pro vás byly měkké dárky za trest? Časy se mění a dnes dělá spodní prádlo v dárkovém balení radost všem bez ohledu na pohlaví a věk. Jak ale zabalit měkký dárek, aby potěšil hned na první pohled? Pokud nejste přeborníkem ve stylovém balení dárků, jednoduše sáhněte po dárkové krabičce Styx. Výhodou je, že obdarovaný nebude až do poslední chvíle tušit, co se v krabičce na dárky skrývá, a jeho překvapení tak bude nefalšované.

Tipy na originální dárky

Ať už sháníte dárek pro muže či ženu, dítě či dospělého, kamaráda či kolegu, měkké dárky Styx jsou jasnou volbou. V repertoáru této české značky najdete nejen dámské a pánské trenky, veselé ponožky a pyžama, ale také zvýhodněná a dárková balení spodního prádla, originální adventní kalendáře a Mystery boxy. Vše vyrobeno v České republice z přírodní bavlny, která je příjemná na nošení, prodyšná a navíc šetrná i k citlivé pokožce.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 303 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí