Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Sháníte neotřelý vánoční dárek pro rodiče? Jasně že je potěší další hrnek do sbírky nebo deskovky, co jim ale tentokrát darovat něco originálního a zároveň skutečně potřebného? Vsadíme se, že šatník vašich rodičů uvítá svěží vítr v podobě zbrusu nového dámského a pánského prádla, pohodlného oblečení na doma nebo skvěle padnoucího pyžama na spa...

Sháníte neotřelý vánoční dárek pro rodiče? Jasně že je potěší další hrnek do sbírky nebo deskovky, co jim ale tentokrát darovat něco originálního a zároveň skutečně potřebného? Vsadíme se, že šatník vašich rodičů uvítá svěží vítr v podobě zbrusu nového dámského a pánského prádla, pohodlného oblečení na doma nebo skvěle padnoucího pyžama na spaní. Trefou do černého budou parádní trenky se stejným vzorem pro páry nebo rovnou pro celou rodinu, ve kterých si užijete tu pravou rodinnou pohodu.

Tip na nejlepší dárek pro rodiče

Překvapujte své rodiče každý měsíc novými trenkami od české značky Styx, které jim dorazí až domů. Originální předplatné v podobě Mystery boxu zajistí vašim rodičům dodávku pánských a dámských trenek s klasickou nebo sportovní gumou po dobu 3, 6 nebo 12 měsíců. Každého čtvrt roku navíc ve schránce kromě parádních a pohodlných trenek najdou i jeden pár ponožek. A víte, co je nejlepší? O dopravu se starat nemusíte, tu máte zcela grátis!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

61–90 z 1780 položek
na stránku
61–90 z 1780 položek
100% hodnocení
7 141 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí