Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Jak udělat radost mámě, tátovi a jejich ratolestem? Přece sladěnými trenkami pro celou rodinu, které padnou jako ulité, nikde neškrtí a nekoušou. Dejte všem najevo, že doma kopete za jeden tým! A nebojte – máme tu pro vás schované také trenky pro páry, které svůj první přírůstek do rodiny teprve čekají. Trefou do černého jsou sladěné trenky St...

Jak udělat radost mámě, tátovi a jejich ratolestem? Přece sladěnými trenkami pro celou rodinu, které padnou jako ulité, nikde neškrtí a nekoušou. Dejte všem najevo, že doma kopete za jeden tým! A nebojte – máme tu pro vás schované také trenky pro páry, které svůj první přírůstek do rodiny teprve čekají. Trefou do černého jsou sladěné trenky Styx, které se vyrábí v České republice a tvoří je pouze bavlna, která je příjemná na dotek, prodyšná a dobře ji snáší i osoby s citlivou pokožkou. 

Veselé dárky pro celou rodinu

Dochází vám nápady na vtipné dárky k Vánocům pro celou rodinu? Máme pro vás řešení! Vsaďte na náš tajemný Mystery box, originální předplatné, které obdarovanému zajistí dodávku parádních dámských nebo pánských trenek Styx po dobu 3, 6 nebo až 12 měsíců. Každý měsíc mu  ve schránce přistanou zbrusu nové trenky české výroby a každého čtvrt roku tam s nimi najde i jeden pár ponožek. A víte, co je nejlepší? O dopravu se starat nemusíte – ta je zcela grátis!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

91–120 z 301 položek
na stránku
91–120 z 301 položek