120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

TRENÝRKÁRNA TIP: STYLOVÉ PRÁDLO PRO STYLOVÉ HOLKY

Uveřejněno: 15.11.2019 15:06:01
Kategorie: MÓDA , TIPY

Máme zde další týden a to znamená jediné. Přinášíme vám tip na kvalitní spodní prádlo. Dnes se zaměříme na ženy, které preferují stylový vzhled, kvalitu a komfort. #diesel

O ZNAČCE

Italskou módní značku jménem DIESEL založil již v roce 1978 Renzo Rosso v městě Molvena. Začátky rozhodně nebyly lehké, protože úspěch se dostavil až po dlouhých letech. Patnáctiletý Rosso nejprve vyráběl doma. Používal šicí stroj své matky, šil hlavně džíny, které následně prodával přátelům. O nějaký čas později začal studovat školu se zaměřením na výrobu textilu, což vedlo k dvouleté práci pro společnost Moltex. Renzo věděl, že se musí posunout dopředu, a proto poprosil svého otce o půjčku a zakoupil 40 % firmy, což mu umožnilo změnit jméno společnosti na Diesel. V roce 1985 odkoupil další procenta firmy a stal se jediným majitelem Dieselu. Rosso tvrdil, že marketing se naučil v USA, kreativitu v Itálii, kdežto systém v Německu. 

    

TRENÝRKÁRNA TIP: STYLOVÉ PRÁDLO PRO STYLOVÉ HOLKY

Ať už se chystáte sportovat, relaxovat či zajít na kávu, určitě nám dáte za pravdu, že volba spodního prádla je v rámci těchto aktivit důležitá. Právě proto vám doporučujeme podprsenku a kalhotky celosvětově uznávané značky Diesel. Očekávejte kombinaci bavlny a elastanu, která zajišťuje potřebnou prodyšnost a zároveň pohodlí. Co se týče vzhledu, společnost Diesel servíruje vydařený vzor (blesk) a klasické barevné spektrum – červená, modrá a černá.

Co říkáte na spodní prádlo značky Diesel? Máte nějaké otázky? Nebojte se nás zeptat v komentářích.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (3)

Ivan Tichý


28.04.2020 19:12:10

Kampan je bezvadná.

Erika Šonková


13.03.2020 14:12:40

opravdu stylové, paráda :-)

Olga Sojková


23.01.2020 05:31:19

Velmi pěkné prádlo, stylové

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 774 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí