120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

ZRAJE JAKO VÍNO! BRAD PITT PRO ČASOPIS GQ

Uveřejněno: 06.05.2017 00:57:12
Kategorie: SPOLEČNOST

Pokud sledujete zahraniční média, pak víte, že hollywoodský krasavec Brad Pitt neměl zrovna příjemné období. Pro úspěšný magazín GQ se herec otevřeně rozpovídal o problémech s pitím, rozvodu s Angelinou Jolie a sporech o děti. Nyní se však pojďme zaměřit na důležitý fakt – Brad zraje jako víno!

Brad Pitt, hollywoodský herec, krasavec, pro magazín QG

Ohromující photoshoot zrealizoval fotograf celebrit – Ryan McGinley, který pro magazín QG zvěčnil Brada ne pro jednu, ale rovnou tři různé obálky. Přesně tak, můžete si vybrat třeba tu, která vám přijde nejvíce sexy (Je mi jasné, že si koupíte všechny tři!).

Brad Pitt, hollywoodský herec

Jak už jsem zmínil, herec si za poslední dobu prošel těžkým obdobím. Rozvod, problémy s pitím a spor o děti. Rozhodně tomu nepomohla Angelina Jolie, jež v afektu prohlásila několik narážek, díky kterým ji začal litovat celý svět. Jedná se však o minulost, jelikož se ukázalo, že Angeliny narážky nebyly pravdivé. Její reputace? Asi takhle, poprvé za svou kariéru uznala za vhodné si najmout PR firmu.

Brad Pitt pro magazín GQ

Brad se i přesto zachoval velmi taktně a teprve nyní poprvé promluvil o svých útrapách. Stalo se tomu tak v jeho hollywoodském domě, kam za ním přišel uznávaný spisovatel Michael Paterniti. Na jednu stranu mě velmi mrzí, čím si herec musel projít, ale na stranu druhou je celkem cool poznat jeho lidskou stránku. V rozhovoru se např. dozvíte, že skrz těžké chvíle mu pomohla hudební terapie, konkrétně Frank Ocean. Dále se rozpovídal o svém letitém boji s drogami, alkoholem a nakonec také promluvil na téma rodičovství. 

Brad Pitt pro magazín GQ

V rámci focení vzniklo také hezky zpracované video, ve kterém spatříte Brada a jeho výlet po národních parcích Ameriky. 

Co vy? Tým Angelina, nebo Brad? Já preferuji Brada, protože působí lidštěji, ale co se filmového průmyslu týče? Jsem tým BRANGELINA!

Autor: Matěj Kašpar

                                                                                                                                                                                                        gq.com

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (7)

Růžičková Šárka


20.03.2019 23:41:42

Je furt dost sexy.

Renča


28.02.2019 00:07:57

Na svůj věk je furt samec nad samce. Těžký boy.

Marián Varga


28.10.2018 13:59:21

Ty nový role mu sluší nejlépe, to je borec.

Annka


25.08.2018 21:33:27

přijdou mi sexy obě.

Veronika Marešová


24.08.2018 19:08:34

Luxus

UUUU


23.08.2018 20:54:12

Brad Pitt je fakt sexy

Edita


30.07.2018 01:31:47

Cim je Brad starsi, tim je hezci.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí