120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
98 % zákazníků doporučuje obchod

Vyhledat na blogu

Podkategorie

CO NA SEBE PROZRADIL HEREC MILAN MATYÁŠ DEUTSCH?

Uveřejněno: 2019-12-16 20:23:40
Kategorie: OSOBNOSTI

Máme tady další týden a to znamená jediné - rozhovor se zajímavou osobností. Tentokrát jsme pro vás vyzpovídali herce, zpěváka a producenta. Milan Matyáš Deutsch nám na sebe prozradil mnoho zajímavých informací, tak se pohodlně usaďte a jděte na to.

Ahoj Milane, začneme klasickou otázkou – jak se momentálně daří? 

Díky za optání. Daří se dobře. Nemám si rozhodně na co stěžovat. Vždycky říkám - mám se, jak si zasloužím.

    

Jsme obchod zaměřený na spodní prádlo, proto nás samozřejmě zajímá, které prádlo ty sám upřednostňuješ?

Především pohodlné a kvalitní. Co se typu týče, preferuji boxerky. Kupuji různé značky, ale asi moje nejoblíbenější je spodní prádlo z Reserved. 

    

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

No, asi ideálně žádné. (smích)

    

Oblíbená značka?

Je jich víc. Mezi nimi např. již zmiňovaná značka Reserved. Na spaní mám asi nejraději značku STYX. 

    

Ranní rituál?

Hlavně pořádná a dlouhá snídaně. Sice během ní už vyřizuji maily a zprávy, ale kvalitní snídaně je rozhodně můj rituál. A když nemám zrovna líné období, tak taky cvičení Pěti Tibeťanů a kliky. Na závěr krátká meditace.

    

Tři věci, bez kterých neopustíš byt? (nepočítá se mobil, klíče a peněženka)  

Brýle, sluchátka a parfém.

    

Oblíbená hudba?

Tak to bych musel vzít hodně ze široka. Sám hudbu a texty pro písně tvořím, tam se zaměřuji hlavně na šansony, muzikál, pop, RnB a jazz. Poslouchám ale taky vážnou hudbu, soul, rock a někdy si rád zatancuji i na trance nebo latino.

Který seriál/film si vždy rád pustíš? 

Momentálně mám tři favority – Black mirror, Příběh služebnice a Průměrňákovi.

 

Nynější plány? Aktivity? Tvorba? 

Nahrávám nové písničky, které si můžete poslechnout na mém youtube kanále. Koncem ledna budu křtít již třetí CD s názvem ČESKY. Bude na něm 10 písní. Momentálně také píšu texty pro písničky jazzové zpěvačky Eleny Sonenshine a pro skupinu Lollypopz. Nedávno měly premiéru také songy, které jsme vytvořili spolu s hudebním producentem Davidem Vostrým pro Martinu Balogovou. V divadle reprízujeme divadelní hru Matylda a její sny a začínám studovat novou krásnou roli v divadelní hře Smutný neděle. Jde o příběh milostného trojúhelníku z druhé světové války a zahraju si roli židovského pianisty. Na to se moc těším, protože to bude moje již třetí spolupráce s režisérem Ivo Šormanem. S ním jsem vloni uvedl muzikál Voda živá v divadle Semafor a před 2 lety také politickou satiru Červený Kukiš. Dotočili jsme krátký film do projektu 48hours the Drive, zahraju si epizodní roli v několika seriálech. Čekají mě ještě hlavní role ve filmech Jamese Hilla a Jiřího Němce. Také jsem dokončil třináctý ročník mého neziskového projektu e-moc-e, který jsem kdysi založil s modelkou Kateřinou Pospíšilovou a herečkou Chatal Poullain. Pomáhá umělcům v kategoriích hudba, malba, foto a poezie. Najdete ho na www.e-moc-e.cz. Nenudím se. (smích)

 

Vypadáš skvěle, jak se udržuješ ve formě? Nějaké tipy?  

To nejdůležitější je dostatek spánku. Spím rád a dost dlouho. A pak samozřejmě pohyb. Když to počasí dovolí, rád a často chodím nebo jezdím na kole, občas na koni. Jednou týdně zajdu do posilovny. To, jak člověk vypadá, je ale většinou odraz vnitřní spokojenosti. Takže se snažím relaxovat a brát věci s nadhledem. Také věnuji pravidelně dost času meditaci.

Když nepracuji, tak...

…relaxuji. Miluju cestování – poznal jsem hodně exotických zemí, ale rád jezdím i po Čechách a Slovensku. Trávím většinu času se svým partnerem a se svými přáteli a rodinou – ať už sportem nebo kulturou. 

 

Co ti zaručeně udělá radost a co ti naopak rozproudí krev?

Radost mi udělá každá nová pracovní příležitost, zajímavá role nebo setkání se zajímavými lidmi. Krev mi rozproudí většinou lidská blbost, buranství a agresivita. 

 

Kde tě lidé mohou sledovat? (sociální sítě)

Na můj web www.milandeutsch.cz dávám novinky. Na Instagramu mám jak osobní profil – tedy Milan.Deutsch, tak profil mojí neziskovky e.moc.e. Občas přispívám také na blog www.vicnezprace.cz. Divadelní aktivity na FB Talent Drama Studio. 

 

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

Také díky a ať se daří!

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Archiv Milan Deutsch

Související produkty

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (1)

Zuzana Zetelková


2020-01-23 01:24:24

pěkný rozhovor, pán je zajímavý člověk

Přidat komentář