120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

CO NA SEBE PROZRADIL ZPĚVÁK JIRKA FAIT?

Uveřejněno: 24.10.2017 20:16:24
Kategorie: OSOBNOSTI

Trenýrkárna pravidelně přináší mini-rozhovory se zajímavými osobnostmi. Dnes jsme pro vás vyzpovídali zpěváka, skladatele, ale nejlépe ho přeci jen vystihne pojem umělec. Sympatický Jirka Fait na sebe prozradil mnoho informací. Čtěte dál. 

Rozhovor s Jirkou Faitem.

Ahoj, jaké upřednostňuješ spodní prádlo?

Ahoj, asi na tom nějak nebazíruju, obecně rád nosím to, co je mi pohodlné. Pokud bych si měl ale vybrat, tak vyhrají boxerky na celé čáře.

  

  

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Dobrá otázka. A odpověď bude snadná, hlavně aby to vypadalo dobře. Ideálně boxerky. Hlavně se v tom musí cítit pohodlně protějšek.

  

  

Oblíbená značka?

CK a Playboy.

  

  

Ranní rituál?

To bude už horší, protože ranní vstávání vyloženě nesnáším. Ale když už na to dojde, tak po zazvonění budíku minimálně 15 minut rozkoukávání se v posteli. Potom se rozkoukávám v koupelně a zjišťuju, zda s tím má ještě cenu něco dělat. Následuje nějaká rychlá snídaně a přesun do auta, kde se zpravidla díky ostatním řidičům teprve proberu.

  

   

Tři věci, bez kterých neopustíš byt?

Klíče od auta, mobil a tablet

  

    

Oblíbená hudba?

Asi to bude znít divně, ale ujíždím na klasickém popu z 80. a 90. let. Současná tvorba mě neoslovuje, jelikož se jedná o hity jedné sezony. To tyhle staré pecky budou znít éterem pořád.

Rozhovor s Jirkou Faitem.

Oblíbený film/seriál?

V tomhle směru sázím na starou dobrou českou klasiku, kterou budou znát asi všichni. Obecně vzato – filmy s Vlastou Burianem, komedie od Zdeňka Trošky, stejně tak od Petra Schulhoffa. A seriál, tak tady vede české Vyprávěj a kdysi také Kobra 11.

  

  

Co nyní plánuješ? Tvorba?

Nyní pracujeme na několika projektech. Jeden z nich je zatím tajný. Ten další už mohu naznačit, že jde o projekt s největšími hity skupiny Modern Talking. Kromě toho také hraju a zpívám ve skupině Alibi, což je parta super lidiček, se kterými fakt není nuda a pořád se něco děje. Do toho také mám prsty v agentuře, kterou vlastním napůl s drahou polovicí. Děláme hromadu projektů pro děti i dospěláky, zvučíme a organizujeme akce. Je toho hodně.

  

  

Vypadáš skvěle. Co děláš pro svou formu?

Skvěle? Oh… Děkuju za kompliment. Sám si to moc nemyslím. Pro svou formu nedělám cíleně nic, mám každodenní pohyb na akcích, které pořádáme. Nebo když stavíme aparaturu na zvuk, to je taky docela fuška. Lepší než fitko.

  

  

Kde tě lidé mohou sledovat?

Buď na FB kapely – skupina Alibi nebo agentury Fast Agency či můj osobní Jirka Fait. A kdyby mě někdo chtěl sledovat i na Instagramu - Jirka Fait.

Rozhovor s Jirkou Faitem.

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

AUTOR: Matěj Kašpar

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (7)

Moudříková Radka


15.03.2019 21:19:40

Pohledný chlap.

Veronika Vítková


14.02.2019 02:32:12

Jo je super a talent určitě má. Je dost pohledný.

Dan


21.01.2019 19:30:57

pop z 80. a 90. let je prostě skvělá volba Jirko

Hobza


21.11.2018 23:02:07

Modern Talking taky miluju, tak jsem docela zvědavej!!!

Miláček


26.10.2018 10:48:57

Miluje 80. a 90. jako já.

Super rozhovot


19.07.2018 12:50:22

Dobře jsem si početla, díky

HAHAHA


18.07.2018 20:54:13

Dobrý rozhovor ale jejich hudba je tragická

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí