120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

CO NA SEBE PROZRADIL MODERÁTOR HITRÁDIA JAKUB RADA?

Uveřejněno: 12.12.2017 01:07:05
Kategorie: OSOBNOSTI

Trenýrkárna přináší další minirozhovor. Tentokrát jsme pro vás vyzpovídali zábavného moderátora Hitrádia a jeho odpovědi vás zkrátka dostanou. Sympatický Jakub Rada nám na sebe prozradil mnoho informací. Připraveni? 

Jakub Rada, moderátor, Hitrádio

Ahoj Jakube, jaké upřednostňuješ spodní prádlo?

Ahoj. Možná čekáš značku, ale pro mě je daleko důležitější to, jak se v něm cítím, takže volím pohodlné.

     

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Řekl bych, že ideál je žádné? (smích)

     

Oblíbená značka?

Oblíbených značek je… Od té, pod kterou pracuji, přes oblíbenou voňavku, po prádlo. Na značkách si nepotrpím. Jsem kluk z vesnice a nejlepší značkou pro mě jsou „starý tepláky“. (smích)

    

Ranní rituál?

Po ranní cestě do práce a vztekání se za volantem konečně cvakne kávovar v práci, rozbliká se zelená kontrolka a začne z něj téct kafe! Nejlepší rituál! Možná, že by člověk čekal něco originálnějšího, ale když vstáváš ve 4:30, není na nějaké rituály moc čas. (smích ) A tak většinu doháním v práci. Krom sexu. (smích) Ten až po… (po cestě domů).

    

Tři věci, bez kterých neopustíš byt?

Telefon, peněženka, klíče, cigarety. Jo, jsou čtyři, ale minimálně jedno z toho doma vždy zapomenu. (smích)

    

Oblíbená hudba?

Pracuju v rádiu, takže jasně, že Hitrádio hraje nejlíp a to nejlepší. (smích) Ale nebudu popírat, že toho mám občas plný zuby a sklouznu k něčemu, co ostatní absolutně nepobírají. Doma mám dokonce gramofon od prababičky s krabicí gramofonových desek a fakt se těším, až si je jednoho dne pustím.

    

Oblíbený film/seriál?

To je takový to, co běží v televizi? Jo? Tak to nestíhám. (smích) Před spaním si pustím Lucku Borhyovou a pak radši nevím o světě. (smích) Lucko, díky!!

    

Co nyní plánuješ? Tvorba?

Myslím, že to sám znáš – něco si naplánuješ a život ti to absolutně překope, zničí a pošle tě úplně jiným směrem. Proto neplánuju a spíš se nechávám překvapit tím, jak mám ten život napsaný a nalajnovaný. Abych aspoň trochu odpověděl, tak krom práce se věnuju baráku, který jsem si na podzim pořídil. I když místo nového kousku v šatníku teď všechny peníze doslova sežere on, ještě stále toho nelituji.

    

Vypadáš skvěle. Co děláš pro svou formu?

Díky! Vlastně ani nevím. (smích) Občas se jdu projít, občas zajdu na pivo a snažím se žít tak, abych toho nikdy nelitoval.

    

Kde tě lidé mohou sledovat?

Sledovat? To díky bohu ne! Leda tak na facebooku! A taky sousedi skrz okno. (smích) Jinak mě můžou spíš slyšet. Každé všední ráno dělám parťáka lidem na Hitrádiu Dragon, což je hrozně fajn a pokaždé, když mi po ránu někdo napíše „Kubo, taky hezké ráno, díky za hezčí start dne“, tak to hrozně potěší. Odpoledne si pak skočím z Karlových Varů do Plzně a společně s kolegou Davidem Brabcem zpříjemňuju lidem cestu z práce na Hitrádiu FM Plus. Tady už lidi nepíší, tady rovnou volají! Něco ve stylu „pánové, jestli okamžitě nezmlknete, přeladím, málem jsem smíchy naboural“. Díky bohu, zatím vždy všichni dojeli v pořádku.

    

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

I já děkuji a hezký den všem, co to dočetli až do konce. 

   

AUTOR: Matěj Kašpar

FOTO: Jakub Rada

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (10)

Monika Marková


02.09.2019 07:43:41

Taky neplánuji, je to absolutní ztráta času, ten kluk má recht!

Pepa S.


18.07.2019 08:39:36

jo kluk z vesnice starý tepláky :-D

Nick


15.03.2019 19:48:30

Je dost vtipnej krásně se poslouchá.

Eva Sinková


14.02.2019 02:03:00

Hitrádio zřejmě začnu poslouchat. kvůli němu.

Tamara Zimová


21.12.2018 19:56:32

Je to pěkný chlap. Začnu poslouchat.

Šárka Vaculíková


09.12.2018 17:58:15

Poslouchám super borec. Pohledný a velice mocccccccccc zajímavý.

Karolínka Valdová


26.10.2018 10:01:04

jééé ten je sladkej :-D

Renaza Vašková


20.09.2018 21:16:34

to je roztomilý chlapec.

Hmmm mazec


14.07.2018 21:47:57

Super rozhovor

Petr


09.07.2018 20:47:08

jakuba poslouchám pravidelně.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí