120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

CO NA SEBE PROZRADIL TALENTOVANÝ ZPĚVÁK A TANEČNÍK MATĚJ PARDUS?

Uveřejněno: 09.10.2017 12:45:32
Kategorie: OSOBNOSTI

Trenýrkárna pravidelně přináší mini-rozhovory se zajímavými osobnostmi. Dnes jsme pro vás vyzpovídali talentovaného tanečníka, zpěváka, ale nejlépe ho definuje výraz UMĚLEC. Sympatický Matěj Pardus na sebe prozradil mnoho informací. Čtěte dál. 

Rozhovor s Matějem Pardusem

Ahoj, Matěji, jaké upřednostňuješ spodní prádlo?

Ahoj, tak koukám, že jdeš přímo na věc. (smích) Asi nejvíce boxerky s nohavičkou, ale jakoby upnutější. Mám rád, když při sportu ani nevím, že nějaké spodní prádlo mám.

 

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Asi nepreferuji. Nemám nějaké oblíbené více či méně.

 

Oblíbená značka?

Musím říct, že poslední roky jsem si opravdu oblíbil značku WAXX. Skvělé materiály a maximální pohodlnost!

 

Ranní rituál?

Když musím z domu - kafe, když nemusím – pivo. (smích)

 

Tři věci, bez kterých neopustíš byt?

Mobil, klíčky od bytu a power banka.

 

Oblíbená hudba?

Mění se mi to docela často, ale dlouhodobě jsou to asi ženské popstar - Rihanna, Lady Gaga, Beyonce. Líbí se mi, že si můžou v celkovém projevu dovolit mnohem víc, než mužské popstar. Kostýmy, attitude, projev. Rád sleduju jejich vývoj. Pro oddech doma si pak rád pustím i české kapely nebo např. Ellie Goulding, Jason Mraz, Matt Wertz atd.

 

Oblíbený film/seriál?

Mám rád oddechové komedie, ale i zajímavá dramata. Teď jsem viděl Mrs. Sloane, což bylo fakt svělé drama. Seriály asi klasika - Big Bang Theory, 2 Broke Girls. Miloval jsem i Přátelé, How I Met Your Mother a podobné. Sitcomy jsou moje. Nemůžu se dočkat návratu Will a Grace.

 

Vypadáš skvěle. Co děláš pro svou formu?

Děkuju, ale musím uznat, že jsem vypadal i lépe. Uzavřel jsem proto spolupráci s nově otevřeným John Reed fitness v Praze, kam na sobě chodím makat skoro denně. Navíc teda tanec a tréninky jsou samozřejmostí.

 

Nějaké novinky ohledně tvé tvorby? Co chystáš?

Po delší době spoluprácí s různými producenty z celého světa. Mám konečně více času na svou vlastní tvorbu. Měl jsem možnost ve Vídni nahrávat nový singl s rakouským producentem Monoplan a už se vážně těším na výsledek. A v Praze spolupracuji s Project Awali na nových skladbách. Líbí se mi propojení jejich originálního zvuku a absolutního nadhledu na hudbu s tím, co mám rád já. Nějak zvláštně to funguje a brzy uslyšíte výsledek!

 

Kde tě lidé mohou sledovat?

Určitě nejvíce aktuálních věcí dávám na Instagram, pak Facebook, Twitter a YouTube. Žiji teď mezi Londýnem a Prahou, takže při cestování mám docela čas spravovat svoje sociální sítě. (smích)

 

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

 Taky děkuji a taky hezký den!

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (7)

Gabča


17.03.2019 14:16:19

Tancuje výborně a zpívá velice dobře.

Daniel Fousek


14.02.2019 02:27:36

Dobře tancuje to jo.

Děsný


21.01.2019 20:06:08

Nemá pěvecký talent, přesto se všude cpe jak kdyby zpíval jak Usher"!

WAXX


21.01.2019 19:47:23

WAXX OH YES

Jan


26.10.2018 11:04:27

Boreček wow

Super


19.07.2018 12:54:40

Dobrý rozhovor

Micky


18.07.2018 20:58:02

Pardus je super frajer

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 935 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí