120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

CO NA SEBE PROZRADILI SYMPATIČTÍ YOUTUBEŘI HANKA A HARD?

Uveřejněno: 07.03.2018 19:42:26
Kategorie: OSOBNOSTI

Trenýrkárna přináší další minirozhovor. Tentokrát jsme pro Vás vyzpovídali talentovanou dvojku YouTuberů, a sice Harda a Hanku, kteří nám na sebe prozradili několik zajímavých informací. Připraveni? 

Hard a Hanka

Ahoj, jaké upřednostňujete spodní prádlo?

Hard: Ahoj, tak já určitě boxerky z pohodlného materiálu, ale když není zbytí, dojde i na ty starý trenýrky, co nosí naši dědečkové.

Hanča: Ahoj. Když se chci cítit sexy, tak kalhotky s krajkami. Nejraději černé. A když pohodlně, tak normální kalhotky bez zdobení.

    

Jaké preferujete spodní prádlo na svém protějšku?

Hanča: Nesnáším, když si vezme staré boxerky a promenáduje se v nich. A nejvíc mu sluší tmavé boxerky s delšími nohavičkami.

Hard: Když to nejsou bombarďáky, tak skousnu cokoliv. Ale hlavní je, aby se v tom cítila sama pohodlně, pak se chová i přirozeněji.

    

Oblíbená značka?

Hard: Made in China. Ne, dělám si srandu. Nejlépe se cítím v Diesel. Co tak koukám, tak se mi i hodně líbí Calvin Klein, ale to už mi přijde jako prádlo pro bohaté.

Hanča: Já se ve značkách moc neorientuju. Hlavní je, že jsou krásné a pohodlné. Ale na co nedám dopustit, tak to je značka Obssesive. A taky bych se někdy chtěla cítit víc sebevědomě a své zásuvky vybavit i Victoria's Secret.

    

Ranní rituál?

Hanča: To se taky týká spodního prádla? Můj ranní rituál je bohužel každý den stejný. Stačí vstát z postele a letět na malou (smích), ale jako rituál, to se asi nedá nic počítat, kromě obléknutí, přípravy a cesty do práce (a otázky: „Kde mám ty zatracený kalhoty!“).

Hard: (smích) Je to rozdílný – všední den „Zase do té pitomé práce“ a o víkendu „Super, můžu se déle vyspat“. Ale rituál, jako takový, taky nemám. (smích)

     

Tři věci, bez kterých neopustíte byt?

Hard: Bunda, klíče od auta a svačina do práce. Na tyhle tři věci nesmím zapomenout, jinak mám pak zkažený den (ale bez klíčů bych ani neodjel). A čip do práce, to už jsou ale čtyři věci. (smích)

Hanča: Mám to samé, co Hard, kromě toho čipu a na svačinu taky někdy zapomenu. A teď, když držím tu dietu, je to o to horší. Ale Hard už mě naučil, abych nezapomínala šálu kolem krku (nechce mě nemocnou).

Hardovi

Oblíbená hudba?

Hanča: Tak já poslouchám všechno. Ale díky Hardovi, abych ho sbalila, jsem pak přešla i na nový styl s názvem „Trap“ a Alan Walker. Ale jinak je to hlavně pop.

Hard: Jo, na to si vzpomínám. U mě vede na plné čáře pořád Alan Walker (a jemu podobní). A hrozně se mi líbí na YT ty NoCopyright songs.

     

Oblíbený film/seriál?

Hanča: To je těžký. Je tolik skvělých filmů a seriálů. Ale když si hned vzpomenu na něco, tak mám pořád v hlavě film Karlík a továrna na čokoládu a ze seriálů The Vampire Diaries.

Hard: Nejde to říct hned z hlavy. Ale mám oblíbený žánr, do kterého spadají hlavně filmy Labyrint, Hunger Games. Pak taky komedie a ze seriálů je to The Walking Dead a Teen Wolf.

    

Co nyní plánujete? Tvorba?

Hard: Určitě bych chtěl pokračovat v tom, co děláme. Víkendové vlogy, vines, kreativní tvorba (kde jsme teď najeli na tuningy, což je skvělá zkušenost). A chci dosáhnout průkopnictví a originality, ale to ještě chvíli potrvá.

Hanča: Souhlasím s Hardem. Pak také plánujeme do budoucnosti mít svůj vlastní ateliér, natáčet mini filmy, hudební klipy a tak trochu se v tomhle odvětví pohybovat. Nebude to lehké, ale vím, že to spolu zvládneme. S tím je spojená i tvorba písniček a klipů k tomu. Sami se v tom tak zdokonalujeme.

     

Co děláte ve volném čase? Nějaké tipy?

Hanča: Válím se!!!! Jo, někdy je ten týden pěkně náročný v práci, takže se mi kolikrát nechce ani ve volnu natáčet a Hard mě do toho musí dokopávat a motivovat. Pak samozřejmě moje nálada klesne na bod mrazu a má drahá polovička to napřímo schytává. Když však nemám nouzi o energii, ráda přidám ruku k dílu. Rádi jezdíme na různá místa a další řekne Hard.

Hard: Rádi jezdíme s přáteli po okolí, jsou naší obrovskou součástí. Navštěvujeme zajímavá místa, ale teď v zimě to moc nejde. Snažím se Hanču motivovat k různým cestám a místům, kam pojedeme a hlavně, aby se neválela furt doma. (smích) Prostě jsem ta aktivnější polovička.

    

Kde Vás lidé mohou sledovat?

Hard: Tohle řečnictví nechám na Hanče (smích), je v tom lepší.

Hanča: Můžete nás sledovat, odebírat na našem kanále Hard's videos. Kdo má rád hry a Lets Playe, určitě navštivte i náš herní kanál, který se postupně rozjíždí a samozřejmě nás také najdete na Facebooku

Hanka a Hard - Youtube

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

H&H: I my moc děkujeme za super rozhovor! A třeba někdy příště.

AUTOR: Matěj Kašpar

Hard & Hanka

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (10)

Blažka


01.09.2019 11:49:37

Jsou roztomilý.

Karel David


13.03.2019 20:09:12

Moc dobrá videa nemají skoro nejsou vidět.

Fialka O.


02.03.2019 10:59:51

Mají super videa.

ŠÁRKA


19.12.2018 13:01:22

Nevím neznám.

Hedvika Matná


09.12.2018 15:09:55

Nezajímavý vypadají trochu jako z jiné dimense. Asi úplně nebudou tak populární.

Šimon


25.10.2018 09:57:17

Jen tak dále dobrá práce.

Moc jim to slusi


22.08.2018 18:44:40

sympaticky par

Pergner


03.07.2018 01:29:01

Neznám je ale pusobi jakoze simpaticki

Erin


02.07.2018 02:04:16

Milá dvojice.

Jsou fajn


29.06.2018 19:55:46

Koukala jsem na jejich videa. Moc fajn lidi.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí