120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

DCERA MICHAELA JACKSONA NA OBÁLCE VOGUE

Uveřejněno: 28.06.2017 15:17:47
Kategorie: OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Paris Jackson si získává čím dál tím větší popularitu, a tak se není čemu divit, že dorazil úspěch masivnějších rozměrů. Dcera legendárního zpěváka Michaela Jacksona zapózovala pro prestižní módní magazín Vogue.

Paris Jackson pro Vogue

Jsou to necelé dva měsíce, co se modrooká kráska objevila na obálce časopisu Teen Vogue, a jen o pár týdnů později, a sice nyní Paris vstupuje do vyšší ligy. Modrooká kráska podepsala smlouvu s modelingovou agenturou IMG models, což se bez pochyb vyplatilo, jelikož Paris doslova putuje od úspěchu k úspěchu. O snímky se postaral fotograf Patrick Demarchelier, který vytvořil překrásné záběry zobrazující přirozenou krásu mladičké modelky. Neodolatelný styling měla na starosti módní direktorka Christine Centenera, jež následně předala otěže Alison Veness, která Paris vyzpovídala… prostřednictvím SMS. Ač to zní celkem netradičně, jedná se evidentně o způsob rozhovoru, který Paris vyhovuje, jelikož se tak nestalo poprvé. V rozhovoru se Paris rozpovídala o důvodech vstupu do modelingového světa, dále o využití statusu celebrity ke konání dobra, ale také ke změně tradičních domněnek ohledně krásy, zkrátka ukázala, že je na svůj věk velmi rozumná, cílevědomá a máme se na co těšit.

Paris Jackson pro Vogue

Líbí se vám Paris Jackson na snímcích pro australský Vogue?

 

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                                        fashionista.com 

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Bernard Haník


20.03.2019 11:13:10

Je mu dost podobná akorát ta její psychika je zlá.

Kristýna Slavíková


27.02.2019 22:51:23

Celá po tátovi tedy. A zpívá pěkně šikovná holka.

Jiggy


21.01.2019 21:20:59

je na svůj věk velmi rozumná, cílevědomá

Karel


27.10.2018 12:17:17

okouzlující

Leona Janková


25.07.2018 17:01:24

Je krásná. Vůbec jsem nevěděla, že má Jackson dceru.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí