120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Finalisté Muže roku 2021 obléknou trenýrky české značky Styx

Uveřejněno: 13.08.2021 11:31:28
Kategorie: PŘEHLÍDKY

Přehlídka těch nejkrásnějších mužů Česka proběhne už 27. srpna v Náchodě, kde se koná 22. ročník soutěže Muž roku 2021. Dvanáct finalistů předvede svá vypracovaná těla v trenýrkách české značky Styx, která se opět stala partnerem mužské soutěže krásy.

12 finalistů se utká o pomyslný trůn

I letos se pořádá soutěž o nejkrásnějšího muže České republiky. Z castingu, který proběhl na jaře, vzešlo dvanáct finalistů, mezi nimiž si jistě najdete svého favorita. A kdo že se pokusí sesadit vítěze minulého ročníku, Davida Kremeně, z pomyslného trúnu? Mezi soutěžícími bychom našli profesionálního boxera, nutričního specialistu, ošetřovatele nebo například vojáka z povolání.

Přípravy na finálový večer probíhaly v Chateau Šanov

Před samotným finálovým večerem se soutěžící zúčastnili soustředění v Chateau Šanov, kde mohli ukázat všechny své přednosti a také přesvědčit porotu o tom, kdo si zaslouží usednout na vítězný trůn. V úchvatném zámeckém prostředí si dvanáctka finalistů nacvičila společnou choreografii, prošla kurzem rétoriky s Janem Přeučilem, nafotila kalendář a před porotou se předvedla ve spodním prádle Styx.

Muži roku nosí spodní prádlo Styx

O přehlídku ve spodním prádle nepřijdou diváci ani během finálového večera. „Jsme opravdu rádi, že jsme opět partnery této české mužské soutěže krásy, která patří k jedinečným v České republice. Máme tak možnost znovu obléknout do trenek nejhezčí muže u nás a s tím naplno předvést kvality pánského prádla Styx,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky spodního prádla Styx.

Komfort na prvním místě

Proč jsou trenýrky a boxerky Styx mezi finalisty soutěže Muž roku tak oblíbené? Česká značka spodního prádla, kterou založili tehdejší spolužáci Adam Sýkora a Petr Vlasák, sází především na kvalitní materiály a perfektní zpracování. Prádlo se vyrábí ze stoprocentní bavlny a nabízí nevídaný komfort, ať se právě procházíte po přehlídkovém mole nebo hrajete videohry. Charakteristickým kouskem jsou především designové trenky na spaní s všitou pružnou gumou.

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí