120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

JAKÉ SPODNÍ PRÁDLO NOSÍ JIŘÍ KORYTÁŘ? (ROZHOVOR V ČLÁNKU)

Uveřejněno: 14.08.2017 18:25:53
Kategorie: OSOBNOSTI

O víkendu se uskutečnil průvod hrdosti - Prague Pride, kterého se zúčastnilo několik zajímavých osobností českého showbyznysu, jež se nebojí hlasitě vyjádřit podporu vůči LGBT komunitě. Trenýrkárna samozřejmě nemohla chybět a osobnosti pro vás vyzpovídala. Co odpověděl pohledný model Jiří Korytář? Pokračujte ve čtení.

Jiří Korytář podpořil průvod hrdosti Prague Pride.

Ahoj, Jirko, jaké upřednostňuješ spodní prádlo?

Ahoj všem. Spodní prádlo, to je docela oblíbená otázka z nedělního pikniku na Střeleckém ostrově. Hned vysvětlím. Vzal jsem si na sebe skotský kilt a dělal si statistiku, kolik lidí se zeptá, zda jsem pod ním naostro. Samozřejmě pod ním spodní prádlo bylo, a to boxerky. Právě ty preferuji na běžné nošení. Jinak na sport to jsou občas jocksy a na spaní volné trenýrky.

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Partner to má podobně, nejčastěji boxerky. Baví mě nakupovat prádlo pro oba, protože po 11 letech vztahu tak úplně neřešíme, čí spodky jsou čí. Máme tu výhodu, že si je můžeme nosit navzájem.

Jiří Korytář podpořil průvod hrdosti Prague Pride.

Oblíbená značka?

Naše oblíbená značka je Diesel a poté prádlo českého návrháře.

Ranní rituál?

Ráno mám rád pomalé, určitě nesmí chybět výborná káva, sprcha a venčení našich pejsků. Noční můrou pro mě je zaspání, to se pak většinou vleče celý den v nepohodě, kdy mám pocit nepřipravenosti.

Tři věci, bez kterých neopustíš byt?

Byt zásadně neopouštím bez klíčů. K tomu se taky váže historka, kdy jsme s partnerem oba klíče zapomněli doma s tím, že ten druhý je určitě má. Dále běžné věci jako telefon, peníze…

Jiří Korytář a Matěj Kašpar podpořili průvod hrdosti Prague Pride.

Vypadáš skvěle. Co děláš pro svou formu?

Hehe, díky… No, vždy je co zlepšovat. Upravil jsem si významně jídelníček – tedy i můj partner, abychom v tom nebyli každý sám. Pak se snažím být co nejvíce venku, takže brusle, běh… Přes léto mě posilovna moc nebaví. Aktuálně také rekonstruujeme byt, takže to je fyzicky náročné.

Jiří Korytář podpořil průvod hrdosti Prague Pride.

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

Rádo se stalo, Matěji, a také přeji krásný den! 

Autor: Matěj Kašpar

Foto: Karel Štruml, Jiří Přikryl 

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (8)

Amálie Pešková


19.03.2019 13:52:01

Je dost frajer teda.

Pavlína Malatná


18.03.2019 20:19:26

Pěkný chlap má uhrančívý úsměv.

Bojan Matyáš


27.02.2019 13:41:42

Je skvělý a ten jeho smích Vás uhrane a jeho pejskové jsou senza.

Fuj


21.01.2019 21:39:10

trapnej pozér

ukaž se....


27.10.2018 11:40:21

A ukáže nám ho?

Fetishboy.


09.10.2018 21:55:06

Jirka je parádní borec. Moc rád se na něj koukám a opravdu by mě zajímalo, jaké spodní prádlo nosí (chtěl bych nosit to stejné). :-P

Míra


23.07.2018 15:45:38

Přesně tak, Jirka je hodně super. A fotogenickej.

Dan


23.07.2018 00:10:15

Jirka je prostě super.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí