120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

KATY PERRY A JEJÍ SPECIÁLNÍ ŠATY NA POČEST OBĚTÍ V MANCHESTERU

Uveřejněno: 11.06.2017 14:08:09
Kategorie: OSOBNOSTI

Katy Perry je jedna z nejuznávanějších zpěvaček dnešní doby, ale také dobrý člověk, kterému není jedno, co se děje ve světě. Nedávný incident v Manchesteru, kdy na koncertu Ariany Grande vybuchla bomba, šokoval celý svět. Hudební hvězdy uspořádaly charitativní koncert – One Love Manchester, aby uctily památku dvaadvaceti obětí, které tragickým způsobem přišly o život. 

One Love Manchester, Katy Perry, Ariana Grande, Justin Bieber, Usher, Coldplay

Po celém internetu najdete mnoho kritizujících článků, které hodnotí pěvecké výkony interpretů, jejich vzhled apod. Autorům článků však ušlo, že nejen účinkující, ale také publikum zaslouží velký obdiv, protože riskovali život, aby uctili památku zesnulých, ale také navíc přispěli finančním obnosem v rámci Červeného kříže. Kritizovat umí každý, ale říct či napsat něco pěkného je z prazvláštních důvodů těžké až nemožné.

 

Katy Perry momentálně zažívá zajímavé období, jelikož minulý týden vydala album - Witness, které zní fantasticky. I přesto, že má neskutečně nabitý program, udělala si čas a vystoupila na benefičním koncertu – One Love Manchester. „Prokazujeme zde dohromady jednotu a lásku. Přesně to je lékem, který nyní všichni potřebujeme. Chci vám poděkovat za to, že jsme se sešli. Jste neskutečně láskyplní a silní,“ prohlásila Katy.


Zpěvačka pro koncert oblékla speciálně navržené šaty pokryté fotografiemi obětí z Manchesteru. Šaty navrhla Sonia Rykiel. Koláž ve tvaru srdce dojala snad každého a byla hezkým způsobem, jak uctít jejich památku. Kromě Katy a Ariany vystoupili také Miley Cyrus, Pharell Williams, Coldplay, Justin Bieber a další. 

Katy Perry, One Love Manchester, Ariana Grande koncert, speciální šaty by Sonia Rykiel

Jaký máte názor vy? Dejte mi vědět. 

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                         pinterest, youtube

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Janinská Teodora


20.03.2019 23:38:42

Je dobrá že podpořila.

František Hrouda


20.03.2019 11:08:11

To je ušlechtilé gesto.

Katka Kohoutová


27.02.2019 22:18:10

Pěkné gesto je super že někdo takhle podporuje oběti i přeživší.

Veronika


28.10.2018 13:15:57

Kloubouk dolů před ní.

Lenka


25.08.2018 21:01:20

Tohle byla pro me rana. :(

Smutný


26.07.2018 19:43:22

Ach jo... Svět je hrozný místo. :(

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 871 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí