120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

KIM KARDASHIAN ZAPÓZOVALA VE STYLU CHER PRO HARPER'S BAZAAR

Uveřejněno: 31.08.2017 16:53:58
Kategorie: OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Hvězda sociálních médií, Kim Kardashian, nafotila obálku a editorál pro arabskou verzi časopisu Harper’s Bazaar. Krásná bruneta zapózovala ve stylu pěvecké legendy Cher a výsledek je jednoduše úchvatný. Co myslíte?

Kim Kardashian pro Harper's Bazaar

Kim Kardashian přijala nabídku Harper’s Bazaar Arabia a zapózovala pro aktuální, tedy zářijové číslo magazínu. Sociální hvězda zapózovala ve stylu Cher a tím překvapivě alespoň z části vyšla ze své typické komfortní zóny. Snímky nafotil talentovaný Mariano Vivanco, který si focení naprosto užil. O styling se postaral Simon Robins, který 36tiletou krásku oblékl do zářivých modelů, z kterých nejvíce vynikly lesklé šaty ve stylu zmíněné pěvecké superstar. Dále však můžete spatřit džíny, elegantní topy a další. V rozhovoru se Kim rozpovídala o popové ikoně Cher, která ji velmi inspirovala.Cher má a vždy měla ten nejlepší styl oblékání. Nebudu lhát, jsem jí posedlá,“ dodala s roztomilým smíchem brunetka. “Když se zamyslíte, že přesně takové krásné, přesto odvážné šaty nosila v 70. letech, zajímalo by mě, co si o tom lidé v tu dobu mysleli. Cher je legenda.“ Dále v rozhovoru promluvila o svém osobním životě a plánech do budoucna.

Kim Kardashian pro Harper's Bazaar

Líbí se vám Kim Kardashian na snímcích pro Harper’s Bazaar?

Autor: Matěj Kašpar

fashiongonerogue

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (4)

Ivanka Horáků


18.03.2019 19:05:46

Vypadá úplně úchvatně a super.

Zdeněk Nývlt


27.02.2019 12:34:34

Je jí podobná na fotkách. Ale Cher je Cher.

Honza


27.10.2018 11:14:58

Kim jede prostě bomby.

Dita


20.07.2018 22:02:07

Nejkrásnější žena na světě.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí