120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Letos si díky Twisto můžete odložit placení objednávek až na leden

Uveřejněno: 20.11.2021 18:12:04
Kategorie: TIPY

Vánoce na Trenýrkárna.cz jsou letos úplně v klidu

Užijte si Vánoce se svými blízkými a dopřejte jim pohodlí ve spodním prádle z Trenýrkárna.cz. Letos naši zákazníci díky spolupráci s Twisto, mohou odložit placení objednávek až na leden. Stačí nakupovat jako obvykle a v platebních metodách zvolit Twisto Platby. Splatnost všech Twisto Pay plateb se automaticky posune až do ledna 2022. To znamená, že svůj nákup můžete pohodlně zaplatit až po Vánocích!

Zároveň se každý zákazník, který nakoupí mezi 25.11. a 23.12. s Twisto Pay, zařadí do slosování ve Velké vánoční soutěži na stránkách Twisto. Ve hře jsou dárky za více než 200 000 Kč od vybraných partnerských e-shopů Twisto, mezi kterými je i Trenýrkárna.cz 

Chcete získat ještě více výhod s Twistem?

Založte si zdarma Twisto účet, díky kterému můžete splatit svou objednávku až za 45 dní, i když zrovna nejsou Vánoce. Své platby si také můžete rozložit do 3 měsíců bez navýšení. To vše zdarma. Návod jak si zřídit Twisto účet najdete tady.

A pokud hledáte nějakou inspiraci na pěkný dárek pro své blízké, tak máme pro Vás několik tipů, čím je můžete potěšit.

Trenýrky pro celou rodinu, když spolu chcete ladit.

Trenýrky pro páry

Nebo co třeba zkusit veselé vánoční motivy?

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí