120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

LUKÁŠ KRNÁČ KRALOVAL FASHION WEEKU!

Uveřejněno: 19.09.2017 23:34:27
Kategorie: PŘEHLÍDKY , SPOLEČNOST

Pražský Fashion Week je bezesporu velká událost, kde se tradičně schází lidé milující módu a řekněme si narovinu, že občas zažijete lepší modely mimo molo (no shade). Poslední FW byl však kvalitní ze všech stran, ale přesto musím vyzdvihnout jednoho návrháře, který dle mého názoru na týdnu módy kraloval.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Nejsem překvapený! Proč? Jedno jméno – Lukáš Krnáč. Jako vždy i tentokrát mladý návrhář předvedl, že ví, co dělá. Jeho nejnovější kolekce se nedá popsat jedním slovem, jelikož je směsí tolika originálních prvků, že mám chuť vyrobit korunu a položit ji Lukášovi na hlavu (nebojte, neudělám to). Návrhář jde s dobou a představil kolekci, jež by se lehce uchytila i ve světě. Kolekce je sexy, hravá, provokující až šokující, ironická, vtipná, ale na druhou stranu prezentuje i v jistém směru rafinovanou eleganci a samozřejmě je velmi street (#duh). Nutno dodat, že ne každý kousek je nositelný, ale to vůbec nevadí. Vysvětlím... Líbí se mi návrhářova odvaha, protože jakmile detailněji prozkoumáte jednotlivé modely, zjistíte, že obsahují hluboký podtext a smysl, který si v dnešní době žádá pozornost. Lukáš zkrátka použil své umělecké schopnosti víceúčelově. Krom vzrušující kolekce, nás též evokuje k tomu, abychom se všichni na chvíli zastavili a zamysleli nad vším, co se ve světě děje a za to bych tu zmíněnou korunu Lukášovi i ozdobil. TLESKÁM!

↓ ↓ ↓   #details #DARLING #details   ↓ ↓ ↓

 Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Lukáš Krnáč exceloval na Pražském Fashion Weeku.

Můj názor znáte… Nyní je řada na vás! Co říkáte na Lukášovo nejnovější kolekci? Dejte mi vědět. 

AUTOR: Matěj Kašpar

Lukáš Krnáč, MBPFW

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Tomáš Moudřík


17.03.2019 14:28:20

Ty modely jdou vypadají zajímavé.

Feliti Oskar


27.02.2019 12:52:09

Jo hezké modely akorát by chtělo trochu úsměv.

Zuzka


21.01.2019 20:00:24

To je až šokující!

Dita


21.01.2019 19:58:36

Kolekce je sexy, hravá, provokující.

Helmut


27.10.2018 11:03:17

Ta modrá je asi nejhorší, tedy nic moc.

Dost dobrý


19.07.2018 13:12:19

Hm, to se mi moc líbí.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí