120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

MELANIE GRIFFITH (62 LET) ODHODILA ZÁBRANY A UKÁZALA SEXY POSTAVU POUZE V PRÁDELKU

Uveřejněno: 19.11.2019 16:10:37
Kategorie: MÓDA , OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Již několikrát jsme se shodli, že věk je pouhé číslo. Herečka Melanie Griffith je toho ve svých 62 letech důkazem. Zrovna nedávno se pochlubila svou postavou ve spodním prádle a veřejnost je nadšená. Čtěte dál.

Výsledek obrázku pro MELANIE GRIFFITH THE KIT

Herečka Melanie Griffith nahrála na sociální sítě fotku ve spodním prádle v rámci propagace nové kolekce stylistek Simone Harouche a Jamie Mizrahi. Elegantní řada dostala název The Kit a zaměřuje se na ženy všech křivek a tvarů. I přesto, že je kolekce opravdu vzhledná, internetový svět se zaměřil hlavně na hereččinu postavu. Ta vypadá ve svých 62 letech přímo fantasticky a není divu, že svou postavu předvádí na Instagramu. The Kit podporuje celá řada celebrit, mezi které patří Jessica Alba, Nicole Richie, Karlie Kloss, Lisa Rinna, Dakota Fanning, Hailey Bieber atd.

Výsledek obrázku pro MELANIE GRIFFITH THE KIT

Co říkáte na sexy fotku Melanie Griffith?

AUTOR: Matěj Kašpar

Instagram Melanie Griffith

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (3)

Sabina Kučerová


28.04.2020 19:02:27

Furt je kočka.

Michaela Michalidesová


06.03.2020 16:13:05

to já v jejích letech bych se takhle rozhodně neodvážila :-D

Taťána Kokulová


23.01.2020 04:02:55

To je panečku frajerka, takhle se odvázat v jejích letech!

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí