Aktuální rychlost doručení | Trenýrkarna.cz prodejny | Balíkovna | Zásilkovna | GLS | Česká pošta | DOPRAVA ZDARMA |
v úterý 6.6. k vyzvednutí | v úterý 6.6. k vyzvednutí | v úterý 6.6. k vyzvednutí | v úterý 6.6. u Vás | v úterý 6.6. u Vás | při nákupu nad 999 Kč |
Uveřejněno:
06.11.2017 14:20:04
Kategorie:
SPOLEČNOST
Víte co se říká? Blondýny mají více zábavy a po zhlédnutí fotek, které krásná Camilla Christensen nafotila pro Glamour Italy mám pocit, že to tak skutečně je. Editoriál obsahuje velmi podařený výběr předních značek z oblasti spodního prádla. Čtěte dál.
Překrásná modelka Camilla Christensen je sázkou na jistotu a její kariéra to pouze potvrzuje. Pro módní editoriál magazínu Glamour Italy blondýnka oblékla spodní prádlo předních značek, jako například Intimissimi, Yamamay, Undercolors of Benetton a další. V poslední době jsme vás informovali o aktuálních kampaních, společně jsme se podívali na spoustu módních editoriálů a buďme k sobě upřímní, že některé z nich byly minimálně zvláštní a ne zrovna v tom dobrém. Proto jsem velmi rád, že stylistka Maria Angelova věděla, co dělá a vznikly opravdu hezké snímky obsahující kvalitní kousky, které dozajista potěší mnoho žen. O fotografie se postaral Michael Falgren, jenž si práci s dánskou modelkou nemohl vynachválit.
A co vy? Líbí se vám módní editoriál časopisu Glamour Italy?
AUTOR: Matěj Kašpar
fashiongonerogue
15.03.2019 20:50:20
Ty krajky jsou dost elegantní.
14.02.2019 00:35:50
Vypadají tyto modely dost luxusně. Glamour je dost známá značka.
21.01.2019 19:33:54
snímky obsahující kvalitní kousky
26.10.2018 10:32:44
To vypadá moc dobře, že bych koupil mladý???
19.07.2018 12:46:33
Hezká modelka a dobrá kolekce. Kamarádka nemůže vynachválit.
18.07.2018 20:51:10
Luxusní
Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.