120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SPODNÍ PRÁDLO ZA MĚSÍC ZÁŘÍ? CALVIN KLEIN! (VIDEO V ČLÁNKU)

Uveřejněno: 25.10.2017 22:06:00
Kategorie: TIPY

Zajímá vás, co se nosí? Jaká značka je trendy? Pecka! Máme pro vás totiž exkluzivní informace, které hovoří za vše. Dozvíte se, která značka spodního prádla se za měsíc září nejlépe prodávala v našem obchodě a kdo ví, třeba získáte inspiraci nejen pro sebe, ale také pro vaši polovičku. #HouHouHou #BlížíSeVánoce

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SPODNÍ PRÁDLO ZA MĚSÍC ZÁŘÍ? CALVIN KLEIN!

Nejprodávanější značka za měsíc září je… CALVIN KLEIN! #PŘEKVAPENÍ? #ANIne!

Calvin Klein je zkrátka IN! Ať už zvolíte spodní prádlo nebo oblečení, jdete správným módním směrem. Calvin Klein je globální značka, která nese jméno po svém zakladateli, jenž je považován za minimalistu a mistra barev, ale proslavil se také svými provokativními návrhy. Za letitou historii značka mnohokrát ukázala a zároveň potvrdila, že je jedničkou na trhu.

Naši moderátoři Matěj Kašpar (ano, myslím sebe) a Katka Šenková pro vás zrekapitulovali měsíc září, abyste jednoduše věděli, které kousky z pánského oddělení spodního prádla se prodávaly nejlépe. Můžete se těšit na několik barevných kombinací boxerek, ale také trenýrek.

Boxerky CK jsou většinou velmi jednoduchého vzhledu, ale samozřejmě existují neméně kvalitní výjimky. Nejprodávanější kousky, které vám prezentuji, jsou v poměru 95% Bavlna a 5% Elastan. Materiál je velmi důležitý, jelikož v tomto případě například poměr složení zajištuje nejen příjemnost látky, ale také pružnost. Boxerky krásně obepínají tělo a nerolují se. BACHA! Je důležité sáhnout po správné velikosti a s tím vám velmi rádi pomůžeme v obchodě. Vytkávaná guma navíc neškrtí a přináší velmi pohodlné nošení.  Díky kvalitnímu materiálu a super ceně jsou jedny z nejoblíbenějších boxerek na trhu.

Trenýrky CK jsou pro hodně lidí překvapením. Většina má totiž za to, že se značka zaměřuje pouze na boxerky. Trenky jsou logicky volnějšího střihu, tudíž není potřeba elastan. Jsou ze 100% bavlny, ale i zde najdete vytkávanou gumu, která jak už jsem zmínil neškrtí a přináší pohodlné nošení. Prádlo má velmi módní vzhled, který podepisuje mužnost.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ SPODNÍ PRÁDLO ZA MĚSÍC ZÁŘÍ? CALVIN KLEIN!

A co vy? Nosíte značku Calvin Klein? Dejte nám vědět do komentářů pod video na YouTube. 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Šafařík Jan


15.03.2019 21:16:12

Calvin se vždy prodává dobře a jde dost na odbyt.

Justin B


14.02.2019 02:51:07

Calvini jsou oblíbené velice protože Justin Bieber.

CK...


21.01.2019 19:31:15

Calvin Klein je zkrátka IN!

Honza Gunár


26.10.2018 10:42:24

Taky dost stojí, ale je dobrej.

Rozkošný


19.07.2018 12:50:10

Rozkošný trenýrky. Ty musím koupit bráškovi.

Dost dobrý


18.07.2018 20:53:58

Calvin Klein je super značka

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí