120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

NIKOL KALAŠOVÁ: NEMÁM RÁDA POCIT JAKÉHOKOLIV OMEZENÍ

Uveřejněno: 19.10.2017 20:44:03
Kategorie: OSOBNOSTI

Trenýrkárna pravidelně přináší mini-rozhovory se zajímavými osobnostmi. Dnes jsme pro vás vyzpovídali nádhernou MOgirl (MØmag) modelku v jednom. Sympatická Nikol Kalašová na sebe prozradila mnoho informací. Čtěte dál. 

Rozhovor s MØmag girl Nikol Kalašovou

Ahoj Nikol, jaké preferuješ spodní prádlo?

Ahoj Matěji, u výběru prádla se běžně držím pravidla, že v jednoduchosti je krása. Nemám ráda pocit jakéhokoliv omezení, takže podprsenky nenosím vůbec nebo zcela výjimečně a kalhotky volím většinou jednobarevné sportovní, či s jemnou krajkou. Ale doopravdy nic přehnaného, hlavně, ať se v tom cítím příjemně.

  

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Tady se vybízí odpovědět, že žádné. Přesto ovšem stejně jako u sebe, tak i u druhých se mi líbí sportovní jednoduchost. Nejsem ale třeba moc zastáncem vtipného prádla. Nicméně oceňuji originalitu každého jedince a nijak bych to nekritizovala.

  

Oblíbená značka?

Nejčastěji nakupuji v Intimissimi. Mají příjemné, dobře padnoucí prádlo, jak bez aplikací, tak i se zdobením. Navíc jsou tam prodavačky nápomocné a milé.

Rozhovor s Mogirl Nikol Kalašovou.

Ranní rituál?

Ihned po probuzení, ještě v posteli, se dívám na mobil. Což asi není moc chvályhodné. Potom jdu do sprchy, která mě krásně osvěží a nastartuje do nového dne.

3 věci, bez kterých neopustíš byt?

Jako první mě napadly klíče, mobil a balzám na rty. Já se bez něj prostě neobejdu. Ale myslím, že jinak by logicky ta třetí věc měla být karta/finanční hotovost.

  

Oblíbený film/seriál?

Moc filmy ani seriály nesleduji. Mám však velmi ráda film "Requiem for a Dream".

Rozhovor s Mogirl Nikol Kalašovou.

Oblíbená hudba?

Punk, HC a některé songy od ruských a italských interpretů. 

  

Vypadáš skvěle, co děláš pro svou formu?

Děkuji Ti. Myslím, že v mém případě v tom zásadní roli hraje stravování. Jsem už skoro 10 let veganka a vzhledem k mé nemoci (crohnova choroba) se více starám o správný výběr jídla. A v poslední době mě velmi inspiruje má sestra v návratu k běhání.

  

Co momentálně plánuješ?

Popravdě jsem se naučila příliš dopředu neplánovat, protože život často velmi zamíchá kartami. Ale v úplně nejbližší době budeme fotit kalendář na podporu Domovu pro psí seniory. Ve více osobní rovině se aktuálně učím vyrovnávat se ztrátou milovaných osob. V životě je totiž důležité umět přijmout bolestné momenty, jít dále a zkoušet otevírat nové dosud zavřené dveře.

Rozhovor s Mogirl Nikol Kalašovou.

To máš absolutně pravdu. Děkuji za příjemný rozhovor a přeji hezký den.  

Také děkuji, měj se pěkně.

AUTOR: Matěj Kašpar

Ariana Bernard, Radek Kudláček photographer, 

Frantisek Birnbaum Photography, La Buchta, Petr Šebesta

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (6)

Šárka


15.03.2019 21:23:34

Krásná má pěkný tetování.

Tereza Kostková


14.02.2019 02:49:24

Pěkné kérky. Pohledná paní.

Patrik


21.01.2019 19:28:51

Nikolu znám už několik let a je to prima ženská.

Balerína


26.10.2018 10:51:51

Hotová Barbie.....

Roman


19.07.2018 12:51:47

Sleduju ji na instagramu. Nádherná baba.

Wow


18.07.2018 20:55:38

Slečna je přímo božská

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí