120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

SEXY KOLEKCI SPODNÍHO PRÁDLA PŘEDSTAVILA ZNAČKA ETAM

Uveřejněno: 19.11.2019 15:55:58
Kategorie: MÓDA

Značka Etam představila novou kolekci spodního prádla, pro kterou najala hvězdy modelingového nebe, jako např. Constance Jablonski, Melodie Vaxelaire a Ophelie Guillermand. Pokud sháníte elegantní spodní prádlo, čtěte dál.

Ophelie Guillermand, Melodie Vaxelaire and Constance Jablonski star in Etam fall-winter 2019 lingerie campaign

Společnost Etam není v oblasti spodního prádla žádným nováčkem, naopak pravidelně přináší vzhledné kolekce, které se těší pozitivním reakcím. Ač je venku zimní období, kampaň se fotila v teplém prostředí, což prostě ke spodnímu prádlu patří. Barevné spektrum je velmi různorodé a bohaté. Pravděpodobně nejzajímavějšími prvky kolekce jsou zdobení krajkou a propracované střihy. Některé kousky působí sexy, zatímco další elegantně a dokonce najdete i plážovou atmosféru, takže tentokrát najde opravdu každá zákaznice. Co myslíte?

Líbí se vám nová kolekce značky Etam? A co říkáte na kampaň?

AUTOR: Matěj Kašpar

Etam

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (3)

Čeněk


28.04.2020 19:05:59

Sexy jak má být.

Hedvika Šiklová


07.03.2020 19:39:52

krásná kolekce, nechám se inspirovat.

Ivana Boldová


23.01.2020 05:03:43

Krásné prádlo, super, hezká kolekce

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí