120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

STYLISTKA KATY PERRY A MILEY CYRUS PŘEDSTAVILA KOLEKCI SPODNÍHO PRÁDLA

Uveřejněno: 26.11.2019 14:09:21
Kategorie: MÓDA , OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Kolekce The Kit zahrnuje základy spodního prádla, které by měla mít ve své skříni každá žena. To znamená bezešvé a vyhlazující kalhotky, podprsenky a zkrátka spodní prádlo, jež se dokonale přizpůsobí ženské postavě. Není tajemstvím, že při práci s Katy Perry, Jessicou Alba, Nicole Richie, Miley Cyrus a Kim Kardashian musely stylistky často improvizovat. Nyní však dámské pokolení získalo opravdu kvalitní kousky obsahující všechny triky potřebné pro dokonalý výsledek. Šestnáctidílná řada je vyrobena v sedmi odstínech. Co se týče materiálu, očekávejte bavlnu, bambus a samozřejmě nylon-spandex. V rámci propagace se duo stylistek zaměřilo hlavně na sociální sítě, kde jim to propagují výše zmíněné celebrity. #thekit

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Co na kolekci říkáte? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

The Kit

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (3)

Sotská Klára


28.04.2020 18:59:52

No dámi klobouk dolů.

Vilma Křenková


10.03.2020 20:17:11

moc pěkná kolekce, skvělá práce.

Veronika Logojdová


23.01.2020 03:52:49

Nádherná kolekce, moc se povedla

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 940 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí