120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

STYLISTKA KATY PERRY A MILEY CYRUS PŘEDSTAVILA KOLEKCI SPODNÍHO PRÁDLA

Uveřejněno: 2019-11-26 14:09:21
Kategorie: MÓDA , OSOBNOSTI , SPOLEČNOST

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Kolekce The Kit zahrnuje základy spodního prádla, které by měla mít ve své skříni každá žena. To znamená bezešvé a vyhlazující kalhotky, podprsenky a zkrátka spodní prádlo, jež se dokonale přizpůsobí ženské postavě. Není tajemstvím, že při práci s Katy Perry, Jessicou Alba, Nicole Richie, Miley Cyrus a Kim Kardashian musely stylistky často improvizovat. Nyní však dámské pokolení získalo opravdu kvalitní kousky obsahující všechny triky potřebné pro dokonalý výsledek. Šestnáctidílná řada je vyrobena v sedmi odstínech. Co se týče materiálu, očekávejte bavlnu, bambus a samozřejmě nylon-spandex. V rámci propagace se duo stylistek zaměřilo hlavně na sociální sítě, kde jim to propagují výše zmíněné celebrity. #thekit

Stylistky Jamie Mizrahi a Simone Harouche spojily síly a přichází s novou kolekcí spodního prádla – The Kit. Pro tu využily bohaté zkušenosti ze spolupráce s celebritami, jako např. Kim Kardashian, Miley Cyrus atd.

Co na kolekci říkáte? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

The Kit

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (3)

Sotská Klára


2020-04-28 18:59:52

No dámi klobouk dolů.

Vilma Křenková


2020-03-10 20:17:11

moc pěkná kolekce, skvělá práce.

Veronika Logojdová


2020-01-23 03:52:49

Nádherná kolekce, moc se povedla

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 877 recenzí

98% hodnocení
8 927 recenzí