120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

TO NEJLEPŠÍ A NEJHORŠÍ Z MET GALA 2017

Uveřejněno: 07.05.2017 23:54:12
Kategorie: SPOLEČNOST

Další z ročníku noblesní charitativní události Met Gala je za námi. Kdo se oblékl na jedničku, a kdo naopak vypadal děsivě? Čtěte dál.

Met Gala 2017, celebrity

Mnoho osobností vsadilo na zlatou či stříbrnou. Klasika, že? Nutno však říct, že osvědčená klasika. Zlatá a stříbrná působí noblesně, a pokud je model lichotivého vzhledu = pastva pro oči. Z této pětice musím vyzdvihnout Annu Wintour. Její šaty na mě působí něžně, mladistvě a elegantně. Popravdě si nevzpomínám na moment, kdy bych si řekl, že Anna vypadá směšně. Tato dáma vždy ví, co dělá. 

Met Gala 2017, celebrity

Další častý prvek události byl pánský styl v podání žen. Podle fotek je zcela evidentní, že ne každá žena volila správně, ale mrkněte na zářivou Caru Delevingne v Chanel kostýmku. Naprostá módní sci-fi nádhera. 

Met Gala 2017, celebrity

Nebudu lhát, mužské pokolení velmi často vsadilo na obyčejné, nudné obleky černé barvy, ale přesto někteří pánové příjemně překvapili. Jaden Smith již několikrát dokázal, že má noblesní cit pro módu. I tentokrát mu to velmi slušelo, ale všimněte si jeho netradičního doplňku v ruce. Ano, myslíte správně! Jaden jako doplněk použil své čerstvě ostříhané vlasy a nutno říct, že to zvláštním způsobem působí správně. Proč ne? Nick a Joe Jonasovi se nebojí experimentovat, proto vždy vsadí na zajímavý vzor či barvu.  

Met Gala 2017, celebrity

Kylie, Kendall a Kim jsou bohyně módy, nicméně tentokrát jsem nebyl až tak nadšený. Ano, sluší jim to, mají na sobě krásné modely, ale ve výsledku nic, co by už za poslední roky nepředvedly v padesáti jiných provedeních. Velmi mě potěšila Selena Gomez v šatech od značky Coach. Od hlavy až k patě sehraná dokonalost. 

Met Gala 2017, celebrity

A nyní přicházejí na řadu smolaři. Ač mi to trhá srdce, musím rozhodně jmenovat svou hudební oblíbenkyni Solange, která již pravidelně nosí ty nejnevkusnější modely. Nemohu jí to vyčíst na plné čáře, protože podobné modely zkrátka spadají pod její image, ale nádherný pohled to rozhodně není. Dalším hororovým úkazem je pro mě zpěvačka Madonna, u které mám pocit, že si snad šaty zapůjčila v nevkusné prodejně a půjčovně kostýmů. Vlasy, make-up, šperky = super, ale maskáčové šaty, doplněné černým páskem, působí otřesně. U Virgila Abloha bych čekal nějakou snahu. Tohle je absolutně mimo. Kdybych neznal jeho úžasnou tvorbu, řekl bych, že si zřejmě spletl akci. Na jeho obranu musím dodat, že tento model snad nemůže polichotit nikomu. Návrhářka Jenna Lyons dokazuje, že ne vždy se musí originalita vyplatit. Dle mého názoru jde o jeden z nejhorších modelů akce a to je co říct. Barevně to k sobě moc hezky pasuje, ale jednotlivé kusy mě přivádějí k šílenství a musel jsem si dát sklenku vína, abych to vůbec dokázal vstřebat. 

Autor: Matěj Kašpar

Foto: Neilson Barnard                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                fashionista.com

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (8)

Saša Bůčková


20.03.2019 23:51:25

Pěkné představení. Hezké šaty a obleky.

Frajerka


28.02.2019 00:16:41

Met gala byli dobrý.

Evička Zajdová


28.10.2018 13:55:43

No některý obleky vypadají strašně a jiné dost dobře.

Majík


25.08.2018 21:27:37

Anna vypadá směšně

hruza


24.08.2018 19:07:20

co si to do prdele na sebe vzala ta dole vpravo?

Madonna


23.08.2018 20:49:04

Madonna vypada jak krava

Madonnice trapnice


30.07.2018 01:30:38

Madonna je tragedka nejvetsi. Hrozny. Uplne z ni bleju.

Luxus


29.07.2018 14:07:43

Luxusní

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí