120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

TOP 3: KONTROVERZNÍ REKLAMY / 6. DÍL

Uveřejněno: 20.12.2019 19:33:26
Kategorie: TOP

Záměr každé značky je prodat svůj produkt a právě z toho důvodu si většina společností nechává vytvořit kampaň na míru. Jenže v dnešní době mezi sebou všichni bojujeme o pozornost a není tajemstvím, že kontroverze prodává. Proto vznikají velmi často reklamy, které doslova šokují celý svět. V dnešním článku se mrkneme na první tři. Jste připraveni? Jdeme na to!

Kontroverzní reklamy aneb skandál ve světě kampaní na spodní prádlo

PÁNSKÝ ČASOPIS CHÉ VYZOBRAZUJE ŽENY JAKO SEXUÁLNÍ OBJEKT

Pánský časopis Ché je známý svými sexistickými reklamami, které ženy pravidelně vyobrazují jako sexuální objekt sloužící pouze a jedině mužům. Vznikla tak celá řada kontroverzních kampaní, jako například tyto:

Magazine Che - kontroverzní reklama

Magazin Ché vyzobrazuje ženy jako sexuální objekt

   

MRTVÁ ŽENA

V roce 2008 světlo světa spatřila reklamu oděvní značky Duncan Quinn a veřejnost ji rozhodně nepřijala s nadšením. Prezentuje totiž uškrcenou ženu ve spodním prádle, nad kterou stojí dominantní muž. Objektivizace ženských těl je v módním průmyslu bohužel často normalizována a to má logicky mnoho negativních následků.

Šokující reklama značky Duncan Quinn vyobrazuje uškrcenou ženu

   

ZAKÁZANÉ REKLAMY ZNAČKY SISLEY

Francouzská značka Sisley má za sebou celou řadu skandálních reklam, ve kterých mají na sobě ženy spodní prádlo či jiné sexy kousky a čelí kontroverzním situacím. Není tajemstvím, že některé reklamy byly dokonce zakázány, jelikož naznačují násilí, drogovou závislost, sexuální praktiky apod.

Kontroverzni reklamy značky Sisley byly již několikrát zakázány

Bezesporu se shodneme, že trojice reklam neměla nikdy vzniknout, přesto se tak stalo a nás samozřejmě zajímá váš názor. 

AUTOR: Matěj Kašpar

Ché, Sisley, Duncan Quinn

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (4)

Artur


29.04.2020 20:59:44

Reklamy mi přijdou spíše už přehnané.

Moc


28.04.2020 18:15:54

Až moc divný.

Rita


27.04.2020 21:30:46

Některé jsou dost divné.

Barbora Žižková


10.03.2020 17:23:37

no ty kráso :-D ta mrtvá žena je ale fakt masakr....

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 935 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí