120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

TOP 3: KONTROVERZNÍ REKLAMY / 7. DÍL / PÁNOVÉ A MENSTRUACE, AUTA A PODIVNÉ FOCENÍ CALVIN KLEIN

Uveřejněno: 2019-12-20 20:10:56
Kategorie: TOP

Záměr každé značky je prodat svůj produkt a právě z toho důvodu si většina společností nechává vytvořit kampaň na míru. Jenže v dnešní době mezi sebou všichni bojujeme o pozornost a není tajemstvím, že kontroverze prodává. Proto vznikají velmi často reklamy, které doslova šokují celý svět. V dnešním článku se mrkneme na první tři. Jste připraveni? Jdeme na to!

CALVIN KLEIN A PODIVNÉ FOCENÍ

V roce 1995 se uskutečnilo opravdu podivné natáčení a focení kampaně značky Calvin Klein, které zahrnovalo celou řadu mladých modelů a modelek. Výslednému dojmu rozhodně neprospěl fakt, že se reklama natáčela ve sklepě. Kvůli stížnostem bylo ministerstvo spravedlnosti nuceno zahájit vyšetřování. Jakmile však společnost poskytla důkaz uvádějící věk modelek a modelů, vyšetřování bylo ukončeno.

   

NEJSI PRVNÍ, COŽ NEVADÍ!

V zahraničí měli opravdu kreativní nápad, jak propagovat prodej použitých automobilů. Nafotili krásnou ženu ve spodním prádle a doplnili slogan – Víš, že nejsi první. Tím chtěla značka jednoduše říct, že i když bylo auto již používáno, stále se jedná o prvotřídní kvalitu. Ženskému pokolení se prazvláštní přirovnání samozřejmě nelíbilo a my souhlasíme.

Zvláštní reklamy automobilek neznají meze

   

CO KDYBY MUŽI MĚLI MENSTRUACI?

Značka Thinx představila reklamu, v níž existuje celkem nevšední svět. Muži a dospívající chlapci tam totiž dostávají periodu. V úvodní scéně se chlapec svěří svému otci: „Myslím, že jsem to dostal.“ Pravděpodobně nemusíme dodávat, že Amerika tuto reklamu nepřijala zrovna s nadšením. Značka Thinx se zaměřuje na multifunkční kalhotky, kterými lze nahradit vložky, tampóny, a i přes kontroverzní reklamy se pyšní velkou klientelou.

SPODNÍ PRÁDLO CALVIN KLEIN

Jak bylo již zmíněno, značka Calvin Klein přitahuje skandály! To však neohrozilo fakt, že je společnost vnímána jako královna na trhu se spodním prádlem. Nutno však dodat, že obrovská popularita bohužel vedla k výraznému nárůstu padělaných produktů, tudíž doporučujeme spodní prádlo Calvin Klein pořizovat u certifikovaných prodejců, jako je např. Trenýrkárna.cz. Ať už sháníte kalhotky Calvin Klein, podprsenky Calvin Klein či boxerky, trenýrky, značka vám dopřeje stylové a ještě k tomu pohodlné kousky, které můžete nosit při jakékoliv volnočasové aktivitě.Co se materiálu týče, většinou narazíte na kombinace bavlny a elastanu.  Ten dodává pružnost, jež je velmi důležitá např. u sportovního spodního prádla. Nezapomeňte se správně změřit, jelikož právě správná velikost je základem úspěchu. O spodní prádlo se starejte podle informací ze štítků a etiket.

Calvin Klein Underwear Campaign Winter 2015 (Calvin Klein)

Trojici kontroverzních reklam na spodní prádlo máme za sebou a nás samozřejmě nyní zajímá váš názor. Napište nám ho do komentářů. Co takhle skvělé spodní prádlo? Trenýrkárna.cz nabízí přes 30 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Thinx, Calvin Klein

Související produkty

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (4)

Denis I.


2020-04-29 20:55:46

Fakt už neví co mají těm ženám vzít. Muži se mají spokojit s tím málem co mají a musí.

Julie


2020-04-28 18:14:25

No to jsou tedy dost nepovedené kousky.

Saša Bůčková


2020-04-27 21:35:13

Zvláštní téma na reklamu.

Milada Kovářová


2020-03-08 07:14:33

chlapy a menstruace ? :-D to bych chtěla, vlastně nechtěla vidět :-D

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 269 recenzí

98% hodnocení
7 322 recenzí