120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

TOP 5: VĚCI, KTERÉ JSOU LIDÉ OCHOTNI UDĚLAT PRO PENÍZE!

Uveřejněno: 25.06.2017 22:45:52
Kategorie: TOP

Peníze! Všichni je potřebujeme, a tak se není čemu divit, že existuje mnoho lidí, kteří jsou pro ně ochotni udělat téměř cokoliv. Ti, kteří nesnášejí typickou práci “9.00–17.00“ našli velmi kreativní způsoby, jak si potřebné penízky vydělat. Přináším vám TOP 5 nevšedních způsobů, jež mnoha lidem po celém světě platí nájem.  

TOP 5 věcí, které jsou lidé ochotni udělat za peníze.

1) Panenství na prodej!?  ↑     ↑     ↑     

Zatímco většina dívek chce, aby jejich poprvé bylo special, ostatní své panenství berou jako prostředek k penězům. Tento trend započal v devadesátých letech, kdy velká řádka panen prodalo své panenství v aukci přes internet. Holky si sice přišly na pořádný balík peněz, ale jestli jim to za to stálo, to už je diskutabilní. Jedna z nejvýnosnějších aukcí proběhla v březnu roku 2014. Sedmadvacetiletá Američanka Elizabeth Raine, obdržela finální příhoz v přepočtu 18 milionů Kč, což by rozhodně usnadnilo její studentská léta, kdyby krásná blondýnka od aukce nakonec neodstoupila.

TOP 5 věcí, které jsou lidé ochotni udělat za peníze.

2) Zatlačovatel lidí  ↑     ↑     ↑     

Kvůli tomuto zaměstnání jsem dokonce musel vymyslet nové slovo, jelikož podobná práce zatím u nás není. Japonsko je přelidněná země, a tak se zřejmě není čemu divit, že v metru si sednou jen šťastlivci. Ostatní zažívají celkem vzrušující momenty, protože jsou na sebe doslova nalepení. Ti, co z metra vyčuhují, jsou následně zatlačeni takzvaným – oshiya. Nevím, zda se v Japonsku prodávají kondomy, ale nyní konečně chápu, proč jsou Japonci tak štíhlí a chodí pěšky.

TOP 5 věcí, které jsou lidé ochotni udělat za peníze.

3) Profesionální spáč  ↑     ↑     ↑     

Všichni musíme spát, tak proč si touto příjemnou aktivitou nevydělat peníze?! Na světě existuje několik šťastlivců, kteří se spánkem opravdu živí. Dostávají výplatu za testování matrací. Jakmile se probudí, zhodnotí matrace a přivítají výplatu. Jedno je zcela jasné, tuto práci vám na úřadu práce nenabídnou.

TOP 5 věcí, které jsou lidé ochotni udělat za peníze.

4) Prodej vlasů  ↑     ↑     ↑     

Nájem se sám nezaplatí, proto hledáme nejrychlejší způsob, jak vydělat peníze. Cože? Styďte se. Nemluvím o prostituci. Mluvím o prodeji vlasů. V zemích, jako je Indie či Rusko, je absolutně normální nechat si narůst extrémně dlouhé vlasy a poté je prodat. Přírodní dlouhé vlasy, které nebyly barvené ani jinak upravované, jsou skvělým způsobem, jak si vydělat pořádné prachy.

TOP 5 věcí, které jsou lidé ochotni udělat za peníze.

5) Objímač lidí  ↑     ↑     ↑     

Pokud jste single a zoufale potřebujete lidský dotek, pak jistě oceníte toto nevšední zaměstnání. Práce objímače je úspěšná zejména v Los Angeles, Tokiu či Londýně. Objímači si většinou účtují hodinovou taxu a ti nejúspěšnější si za den přijdou na 7000 Kč, a dokonce i víc.

Také uvažujete o změně zaměstnání? #končím #se #psaním #jdu #objímat

Autor: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (5)

Emil Koutný


20.03.2019 11:11:28

Hrúza a děs.

Vtipálek


27.02.2019 22:48:07

Peníze jsou mocná zbran.

Humus


21.01.2019 21:21:35

Elizabeth Raine by se měla léčit. Humus.

Králík


27.10.2018 12:31:38

To zatlačování sem zažil...brutus...

Hrůza


25.07.2018 17:01:59

Hm a my tady makáme za pár korun a ještě celý den.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí