120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

TOP 5: ŠÍLENÉ RODINY (VSTUP OD 18 LET)

Uveřejněno: 19.06.2017 16:22:43
Kategorie: TOP

Jsem si jistý, že každý z vás se alespoň jednou za život sám sebe zeptal: „Kámo, proč je má rodina tak divná?“ Po těchto příbězích bude však vaše rodina působit jako ta nejnormálnější na světě. Nevěříte? Jsem si jistý, že uvěříte, ale varuji vás, některé případy jsou děsivé, proto vstup pouze na vlastní nebezpečí. 

TOP 5: Šílené rodiny

1) Rodina Qaoudových  ↑     ↑     ↑     

Příběh této rodiny není zrovna šťastný, tudíž pokud je vám méně než 18 let, jděte se raději učit. Patnáctiletá Palestinka Rofayda Qaoud byla znásilněna a oplodněna svými bratry. Jako by tento odporný čin nebyl sám o sobě šílenost nejvyššího kalibru, musela Rofayda navíc ještě čelit své matce, která jí přikázala provést sebevraždu na počest rodiny. Ehm… Divný zvyk, že? Rofayda odmítla, čímž urazila nejen matku, ale celou rodinu. Jakmile se dítě narodilo, Matka Amira svou dceru krutě připravila o život. Následoval soud, který Amiru shledal nevinnou, jelikož šlo o zabití, které ctilo rodinu. Také jste najednou rádi za svou českou či slovenskou národnost?  

Top 5: šílené rodiny

2) Rodina Chawnerových ↑     ↑     ↑     ↑

Tato povedená rodinka tvrdí, že její členové nemohou vykonávat žádnou práci, jelikož mají vrozené zdravotní problémy, a sice tloušťku. Víte, nemohu si pomoci a opravdu v poslední době myslím na každého člena této rodiny. Vážně doufám, že se Philip, Audrey a jejich děti Samantha a Emma uzdraví z této šílené nemoci zvané lenost, chci říct tloušťka. Tato rodina si ročně přijde jen na 190 000 Kč a chudáčci s tím musí vyjít. Jak jsem řekl, myslím na ně, je mi jich líto a doufám, že v dalším roce jim dávky v nezaměstnanosti zvýší, aby se jim lépe žilo. 

TOP 5: Šílené rodiny

3) Rodina Kimesových↑     ↑     ↑     

Začalo to jako v Pretty Woman, ale skončilo rozhodně jinak. Sante byla prostitutkou, jež si vzala bohatého Kennetha Kimese a spolu přivedli na svět Kennetha Juniora, kterého naučili životně důležité lekce, jako například finanční podvody nebo jak z dívek udělat otrokyně, což vedlo k vězení na pět let. Po propuštění se matka se synem opět dopustili zločinů, jenže tentokrát závažnějších, a sice několika vražd. Soud je usvědčil na 120 let do vězení. 

TOP 5: Šílené rodiny

4) Rodina Vassilyevových ↑     ↑     ↑     

Zatímco ostatní rodiny trávily čas vražděním nebo přežíráním se, rodina Vassilyevových se zaměřila na absolutně jinou aktivitu, a sice plození dětí. Matka rodu - velmi plodná žena - přivedla na svět 69 dětí, čímž se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Jako by to nebylo málo, otec Feodor se o nějaký čas později posunul k druhé ženě a s tou přivedl na svět dalších 18 potomků, což dohromady činí 87 dětí. #antikoncepceEVIDENTNĚvOSMNÁCTÉMstoletíNEBYLA

TOP 5: Šílené rodiny

5) Rodina Wessonových ↑     ↑     ↑     

Marcus Delon Wesson byl manžel, otec, děda a strýc, což je v normální rodině zkrátka splněný sen a spousta lásky. Jenže Marcus úplně normální nebyl. V jeho domě žilo osmnáct dětí, které měl se sedmi ženami, a to včetně svých dcer. O nějaký čas později se rodina v rámci incestu ještě více rozrostla, ale tím vás nebudu zatěžovat. Marcus zavraždil devět lidí žijících v jeho baráku. Jednalo se o jeho děti a vnoučata. Nebudu vám popisovat, jak k tomuto ohavnému činu došlo, ale podle zdrojů se pravděpodobně jednalo o rituální vraždy. 

Přiznejte to, není nyní vaše rodina přece jen celkem normální?!

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                                   pinterest

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (9)

Jan Hvězda


20.03.2019 11:04:35

Šílení lidé teda.

Kraftová Tereza


27.02.2019 22:32:40

Že takové rodiny vůbec existují. Já bych je zavřela a nechala schnít za živa.

No ty vole


21.01.2019 21:24:43

vaše rodina bude oproti těmhle působit jako ta nejnormálnější na světě.

Panenko skákavá!


21.11.2018 23:45:03

Nyní mi moje rodina už tak nenormální nepřijde.

Adam


28.10.2018 13:11:52

No některý rodiny jsou fakt šílený brrr....

Hruza


25.08.2018 20:28:19

Odporny zrudy

Bliju


24.08.2018 19:28:01

Rodina Qaoudových je nechutná

No tak to je šílený


26.07.2018 19:42:21

Se bojím normálně.

Ty jo


25.07.2018 17:05:51

Jsem vydese, To je moc.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 937 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí