120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Kvalitní zboží za snížené ceny

TOP 5: SLAVNÉ DĚTI, KTERÉ NEŠŤASTNĚ ZESTÁRLY

Uveřejněno: 05.06.2017 14:27:17
Kategorie: TOP

Dětské hvězdy to mají těžké. Za dlouhé roky jsem zaregistroval jen pár jmen, které následovaly úspěšnou kariéru i v dospělém životě, kdežto mnoho osobností, jež v dospělosti skončily doslova na dně. Mám pro vás TOP 5 dětských hvězd, které si v dospělosti prošly peklem. 

TOP 5 slavných dětí, které nešťastně zestárli. Macaulay Culkin

1. Macaulay Culkin ↑     ↑     ↑     

Macaulay byl nejúspěšnější dětskou hvězdou devadesátých let. Doslova zářil na velkém plátně v letech 1990 až 1994. Strýček Buck a Sám doma jsou jedny z nejoblíbenějších filmů do dnes, proto se lidé zajímají, co se s tím roztomilým klukem vlastně stalo?! Roztomilý kluk zkrátka zestárl v muže a ztratil tím své dětské kouzlo, což vedlo k úbytku nabídek a vyhaslé kariéře. Vztahové problémy, drogy, to vše Macaulay prožíval okolo roku 2000. Je logické, že se tento životní styl podepsal i na jeho vzhledu, proto podoba s malým Kevinem skoro vymizela.

TOP 5 slavných dětí, které nešťastně zestárli. Jake Lloyd

2. Jake Llyod ↑     ↑     ↑     

V roce 1999 proběhla premiéra velkolepého filmového snímku – Star Wars I: Skrytá hrozna. Oh ano, šlo o senzační trhák, který nám představil malého Jaka v roli Anakina Skywalkera. Herec hrál v mnoha filmech a seriálech, ale roli ve Star Wars zkrátka nepřekonal. Bohužel pro Lloyda, jeho kariéra v dospělosti šla rázem dolů, protože stejně jako Macaulay propadl špatnému životnímu stylu. Minulá rok se dostal do problému se zákonem, který vedl k zatčení. Doufejme, že se vzpamatuje a třeba ho uvidíme opět na filmovém plátně. 

TOP 5 slavných dětí, které nešťastně zestárli. Amanda Bynes

3.  Amanda Bynes ↑     ↑     ↑     

V devadesátých letech byla mladičká Amanda považována za dětskou hvězdu. Úspěšná kariéra ji neminula ani okolo roku 2000. Vše šlo skvěle, Amanda vyspěla do krásné ženy, ale pak přišel rok 2012. Amanda začala brát drogy, mít psychické problémy a potíže se zákonem. Celý svět začal řešit Amandin vzhled, chování a internetový svět obsahoval krutou kritiku, která rozhodně herečce nepomohla. Amanda se kvůli šílenému životnímu stylu vzhledově změnila, ale je třeba dodat, že momentálně žije zdravým, poklidným životem. Doufejme, že jí to vydrží. 

TOP 5 slavných dětí, které nešťastně zestárli. Danny Bonaduce

4. Danny Bonaduce ↑     ↑     ↑     

Tento článek zkrátka musí obsahovat jméno Danny Bonaduce, protože v jeho dětství patřil mezi nejoblíbenější dětské herce. Zrzavého sympaťáka proslavila role v úspěšném televizním seriálu – The Partridge Family. Jakmile show v roce 1974 skončila, herec propadl drogové závislosti a depresím, které doplňovaly složité vztahy. Danny stále hraje, začal na sobě pracovat, ale k žádné významné roli to již nedopracoval. 

TOP 5 slavných dětí, které nešťastně zestárli. Haley Joel Osment

5. Haley Joel Osment ↑     ↑     ↑     

Většina lidí si tohoto herce pamatuje z děsivého trháku – Šestý smysl, protože přeci jen viděl mrtvé lidi, ale pravdou je, že jeho kariéra začala již o pět roků dříve snímkem – Forrest Gump. V devadesátých letech byl doslova na roztrhání a zažíval jeden úspěch za druhým. Nicméně v dospělosti ze z malého, roztomilého kluka stal robustní muž, což vedlo k úpadku zájmu. 

Být slavným a bohatým dítětem evidentně vede k nebezpečnému pádu. Doufejme, že se jim opět začne dařiz. Jak to vidíte vy?  

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                                           pinterest

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (7)

Tamara Zimová


20.03.2019 23:29:35

Ty jsou hnusní hrúza.

Hasky


28.02.2019 00:24:48

Ty bych nepoznal ani jednoho. No jo každý stárne.

Filip Malý


28.10.2018 13:27:42

Některý bych fakt nepoznal...

Mirka


25.08.2018 21:09:08

Popravde mi je jich lito.

Jakub


24.08.2018 19:25:36

Jake Llyod ??? :( ach jo

Jooo


24.08.2018 19:13:47

Ale Macaulay Culkin už je okey... a vypadá dobře

Fuuuj


26.07.2018 19:46:05

ty vypadaj.

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 870 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí