120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

TRENÝRKÁRNA TIP: 3 ZNAČKY, KTERÉ STOJÍ ZA POZORNOST

Uveřejněno: 31.01.2020 16:01:14
Kategorie: TIPY , TOP

Trenýrkárna.cz nabízí kolem 40 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí. Najdete u nás nejen české a zahraniční značky, ale také populární kategorie, jako např. bezešvé prádlo, bambusové kousky, nadměrné velikosti, pletené trenky, pyžama, sexy prádelko, ponožkyvtipné motivy či trenýrky pro páry a mnoho dalšího. Aby pro vás bylo nakupování jednodušší, máme pro vás 3 TIPY, které rozhodně stojí za pozornost.

Trenýrkárna.cz nabízí kolem 40 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí. Najdete u nás nejen české a zahraniční značky, ale také populární kategorie, jako např. bezešvé prádlo, bambusové kousky, nadměrné velikosti, pletené trenky, pyžama, sexy prádelko, ponožky, vtipné motivy či trenýrky pro páry a mnoho dalšího. Aby pro vás bylo nakupování jednodušší, máme pro vás 3 TIPY, které rozhodně stojí za pozornost.

CHARITATIVNÍ KOLEKCE STYX FOR BUBBLE

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu. Jak si můžete sami všimnout, trenýrky prezentují opravdu originální design, který navrhl talentovaný Filip Ondrušák. On sám porazil rakovinu a poté úspěšně vstoupil do světa designu. Zakoupením trenýrek z naší limitované edice podpoříte teenagery a mladé dospělé, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky vám se tak dostane mnoha lidem podpory v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života. Dámy naleznou trenýrky Styx for Bubble - ZDE a pánové - ZDE.

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu.

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu.

    

KRÁLOVNOU LOŽNICE DÍKY SEXY ZNAČCE OBSESSIVE

Pokud se chcete cítit krásná a sexy či prostě toužíte překvapit partnera/partnerku, pak je značka Obsessive přesně to, co hledáte. Jedná se o jednoho z nejúspěšnějších a největších výrobců dámského erotického spodního prádla ve střední Evropě. Jsme nadšeni, že máme tuto populární značku v nabídce, protože představuje vysokou kvalitu. Setkáte se tedy s kombinací příjemného materiálu, propracovaného střihu a stylového vzhledu. V nabídce značky Obsessive je velké množství krásných košileksvůdných korzetů, sexy kalhotek a tang a úžasných podvazkových pásů, proto se nelze divit, že společnost již několikrát získala za své kolekce spodního prádla ocenění. Celou nabídku naleznete – ZDE.

erotické spodní prádlo Obsessive

    

RUČNE PLETENÉ TRENKY VÁS ZARUČENĚ DOSTANOU

Ručně pletené trenky se nedají popsat jedním slovem. Jsou extravagantní, netradiční, šílené, veselé a mnoho dalšího. Každý kousek je originál, to znamená zajímavý a výjimečný vzhled. Pletené trenýrky dále vynikají kvalitou zpracování, zvoleným materiálem a pestrým barevným spektrem. Na první pohled se možná zdají nepohodlné, ale věřte nám, že například v zimě na ně nedáte dopustit. Jak jsme již zmínili, každý kus je originál, což znamená jen jedno – navštivte náš e-shop a vyberte si ideální ručně pletené trenýrky pro vás nebo je darujte, protože mizí rychlostí superhrdiny Flashe.

Vtipné a pletené trenýrky

Vtipný dárek pro celou rodinu. Pletené trenýrky vždy rozesmějí.

Máme za sebou 3 skvělé tipy na spodní prádlo, které bezesporu stojí za pozornost. Pokud však sháníte dárek a nejste si jisti velikostí, značkou, materiálem a podobně, můžete zavítat do sekce – DÁRKOVÉ POUKAZY, které vám umožní neřešit a nelámat si hlavu s tím, co koupit jako dárek.  

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (9)

AANEŽKA


29.04.2020 22:53:54

Povedený ty pletený musí být dost teplý.

Nerad Artur


29.04.2020 18:23:35

Na tyto články se vždy těším.

Denis


28.04.2020 20:52:36

Zajímavost je že vždy vydají kampan která zaujme.

Pája N.


28.04.2020 17:33:11

Pozornost určitě mají.

Ludvík Janský


27.04.2020 20:49:03

Charitu taky podporuji.

Karel Vraspír


12.03.2020 17:45:13

to jako vážně ? :D tohle někdo nosí ? :D

Karel Vraspír


07.03.2020 12:38:04

to jako vážně ? :D tohle někdo nosí ? :D

Martin Moravec


05.03.2020 15:34:57

jak tohle může někdo nosit, to bych si na sebe nikdy nevzal :D

Josef Founa


04.03.2020 19:26:10

Pletené spodáry nebrat, koušou jako svina... :-D

Přidat komentář100% hodnocení
6 249 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí