120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

TRENÝRKÁRNA TIP: 3 ZNAČKY, KTERÉ STOJÍ ZA POZORNOST

Uveřejněno: 2020-01-31 16:01:14
Kategorie: TIPY , TOP

Trenýrkárna.cz nabízí kolem 40 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí. Najdete u nás nejen české a zahraniční značky, ale také populární kategorie, jako např. bezešvé prádlo, bambusové kousky, nadměrné velikosti, pletené trenky, pyžama, sexy prádelko, ponožkyvtipné motivy či trenýrky pro páry a mnoho dalšího. Aby pro vás bylo nakupování jednodušší, máme pro vás 3 TIPY, které rozhodně stojí za pozornost.

Trenýrkárna.cz nabízí kolem 40 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí. Najdete u nás nejen české a zahraniční značky, ale také populární kategorie, jako např. bezešvé prádlo, bambusové kousky, nadměrné velikosti, pletené trenky, pyžama, sexy prádelko, ponožky, vtipné motivy či trenýrky pro páry a mnoho dalšího. Aby pro vás bylo nakupování jednodušší, máme pro vás 3 TIPY, které rozhodně stojí za pozornost.

CHARITATIVNÍ KOLEKCE STYX FOR BUBBLE

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu. Jak si můžete sami všimnout, trenýrky prezentují opravdu originální design, který navrhl talentovaný Filip Ondrušák. On sám porazil rakovinu a poté úspěšně vstoupil do světa designu. Zakoupením trenýrek z naší limitované edice podpoříte teenagery a mladé dospělé, kterým život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky vám se tak dostane mnoha lidem podpory v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života. Dámy naleznou trenýrky Styx for Bubble - ZDE a pánové - ZDE.

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu.

Trenýrkárna.cz podporuje nadační fond – PINK BUBBLE, který pomáhá dětem a mladým lidem, jimž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. Díky tomu vznikla speciální kolekce trenek Styx. Celý zisk z prodeje bude věnován zmíněnému fondu.

    

KRÁLOVNOU LOŽNICE DÍKY SEXY ZNAČCE OBSESSIVE

Pokud se chcete cítit krásná a sexy či prostě toužíte překvapit partnera/partnerku, pak je značka Obsessive přesně to, co hledáte. Jedná se o jednoho z nejúspěšnějších a největších výrobců dámského erotického spodního prádla ve střední Evropě. Jsme nadšeni, že máme tuto populární značku v nabídce, protože představuje vysokou kvalitu. Setkáte se tedy s kombinací příjemného materiálu, propracovaného střihu a stylového vzhledu. V nabídce značky Obsessive je velké množství krásných košileksvůdných korzetů, sexy kalhotek a tang a úžasných podvazkových pásů, proto se nelze divit, že společnost již několikrát získala za své kolekce spodního prádla ocenění. Celou nabídku naleznete – ZDE.

erotické spodní prádlo Obsessive

    

RUČNE PLETENÉ TRENKY VÁS ZARUČENĚ DOSTANOU

Ručně pletené trenky se nedají popsat jedním slovem. Jsou extravagantní, netradiční, šílené, veselé a mnoho dalšího. Každý kousek je originál, to znamená zajímavý a výjimečný vzhled. Pletené trenýrky dále vynikají kvalitou zpracování, zvoleným materiálem a pestrým barevným spektrem. Na první pohled se možná zdají nepohodlné, ale věřte nám, že například v zimě na ně nedáte dopustit. Jak jsme již zmínili, každý kus je originál, což znamená jen jedno – navštivte náš e-shop a vyberte si ideální ručně pletené trenýrky pro vás nebo je darujte, protože mizí rychlostí superhrdiny Flashe.

Vtipné a pletené trenýrky

Vtipný dárek pro celou rodinu. Pletené trenýrky vždy rozesmějí.

Máme za sebou 3 skvělé tipy na spodní prádlo, které bezesporu stojí za pozornost. Pokud však sháníte dárek a nejste si jisti velikostí, značkou, materiálem a podobně, můžete zavítat do sekce – DÁRKOVÉ POUKAZY, které vám umožní neřešit a nelámat si hlavu s tím, co koupit jako dárek.  

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (9)

AANEŽKA


2020-04-29 22:53:54

Povedený ty pletený musí být dost teplý.

Nerad Artur


2020-04-29 18:23:35

Na tyto články se vždy těším.

Denis


2020-04-28 20:52:36

Zajímavost je že vždy vydají kampan která zaujme.

Pája N.


2020-04-28 17:33:11

Pozornost určitě mají.

Ludvík Janský


2020-04-27 20:49:03

Charitu taky podporuji.

Karel Vraspír


2020-03-12 17:45:13

to jako vážně ? :D tohle někdo nosí ? :D

Karel Vraspír


2020-03-07 12:38:04

to jako vážně ? :D tohle někdo nosí ? :D

Martin Moravec


2020-03-05 15:34:57

jak tohle může někdo nosit, to bych si na sebe nikdy nevzal :D

Josef Founa


2020-03-04 19:26:10

Pletené spodáry nebrat, koušou jako svina... :-D

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 844 recenzí

98% hodnocení
8 927 recenzí