120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Doprava ZDARMA!

TRENÝRKÁRNA TIP: NOVÁ KOLEKCE HORSEFEATHERS JE PROSTĚ BOŽÍ

Uveřejněno: 08.09.2019 13:11:54
Kategorie: TIPY

Přinášíme další TIP na skvělé spodní prádlo. Dnes pro vás máme novou kolekci značky Horsefeathers, která prezentuje zajímavé vzory. Pokud chcete vypadat stylově a cítit se u toho pohodlně, pak jsou trenky Represent jasnou volbou. Připraveni?

O ZNAČCE

Samotná historie značky Horsefeathers sahá až do roku 1989, kdy vznikla jako středoškolský projekt několika studentů v kanadské Britské Kolumbii. Její další vývoj zásadně ovlivnil rok 1992, kdy se Hanuš Salz přestěhoval z Kanady zpět do České republiky, kde potkal druhého ze zakladatelů, Pavla Kubíčka. Za více než dvacet let svého působení se značce podařilo etablovat nejen na domácím trhu, ale také jako jedné z mála českých oděvních značek prorazit i na zahraničních trzích. Produkty Horsefeathers se tak nyní úspěšně prodávají v Rusku, Číně, Německu, Rakousku, Francii, Velké Británii, Švédsku a mnoha dalších zemích světa.

Výsledek obrázku pro horsefeathers logo

TRENÝRKÁRNA TIP: NOVÁ KOLEKCE HORSEFEATHERS JE PROSTĚ BOŽÍ

Značka Horsefeathers není na trhu nováčkem a za dlouhé roky působení vymakala dokonalé spodní prádlo, jež ocení každý muž. Nová kolekce nabízíoku lahodící barvy a hravé vzory. Klasická guma s logem a nápisem Horsefeathers vypadá stylově a samozřejmě pohodlné nohavičky, které se odvíjí od typu spodního prádla.  Dále musíme zmínit příjemný materiál, střih a originální balení. Celou nabídku Horsefeathers najdete – ZDE.

Co říkáte milí čtenáři na trenky značky Horsefeathers? Napište nám váš názor do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí